baby sensory

Neslihan Atagül ‘Onlara inat çocuk yapacağım’

29 Nisan 2016 Cuma, 01:55

‘Kara Sevda’ dizisinin ‘Nihan’ı Neslihan Atagül, 9 Temmuz’da Kadir Doğulu ile evlenecek. Bu yaz Kadir Doğulu ile dünyaevine girmeye hazırlanan Neslihan Atagül anne olmak istediğini söyledi.

Kara Sevda’ dizisinin ‘Nihan’ı Neslihan Atagül, Glamour Dergisi için Elçin Yahşi’ye konuştu. Kadir Doğulu ve evliliğe dair açıklamalar yapan güzel oyuncu; “Bu ülkede çocuk doğurmak istemeyen arkadaşlarım var. Belki senin doğuracağın çocuk bu ülke için bir şeyler yapacak? Onlara inat ben anne olacağım’ dedi.

Yaklaşık 2 yıldır aşk yaşayan Kadir Doğulu-Neslihan Atagül çifti, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir kararla nişanlandı. Nişan gecesinden bu kareyi paylaşan Neslihan Atagül’ün fotoğrafına yorum ve beğeni yağdı.neslihan-atagül-kadir-doğulu

Glamour Dergisi’ne konuşan Atagül düğün tarihini açıkladı. Kara Sevda’nın güzel oyuncusu “İki yıldır beraberdik zaten. Ben bir evlilik teklifi aldım ve hemen ardından böyle bir karar verdik, nişanlandık. Evlilik yazın olacak büyük ihtimalle. Her şey yolunda” dedi.

Neslihan Atagül’ün açıklamalarından satırbaşları:
Aslında dizi çalışmaları nedeniyle her gün yoğun makyaja maruz kalıyorum doğal olarak. Saçlarım da işlem görüyor. Oysa özel hayatımda sürekli bir şeyler süren, saçlarını maşalayan bir kadın değilim. Yalnız, cildimi çok iyi temizlemeye, ayda bir cilt bakımına gitmeye çalışıyorum. Hassas bir cildim var. Nemlendirici, biraz allık, biraz maskara, o kadar. Ama kırmızı ruj çok seviyorum. Gece bir yere gideceksem saçlarımı açar, dalgalı yapar ve kırmızı ruj sürerim.”NESLİHAN ATAGÜL - KADİR DOĞULU

“AZİMLİYİM, ŞEVKLİYİM AMA…”
“Ben 13 yaşımda bir ajansın numarasını bulup, annemle birlikte gidip ajansa kayıt yaptırdım. Bunu tabii ki öneremem kimseye. Sadece şunu söyleyebilirim, ben hep kendime güvendim. Bu güveni de bana ailem verdi. Azimliyim, şevkliyim ama hırslı değilim. Benim için felakettir hırs.”neslihan atagül kadir doğulu“O İLİŞKİYİ SEVİYORUM”
“Ben kamerayı seviyorum. Görüntü yönetmeniyle kurulan o ilişkiyi seviyorum. Kendimi kamera önünde konumlandırıyorum. Tabii bu demek değil ki tiyatroyu sevmiyorum; giderim, izlerim, büyük saygım var ama beni çeken sinema oldu, sinemanın peşinden gittim hep.” Neslihan Atagül Glamour Dergisi’nden Elçin Yahşi’ye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login