baby sensory

Neslihan Doğrusöz kimdir instagram fotoğrafları İşte Benim Stilim

15 Mart 2017 Çarşamba, 01:17

İşte Benim Stilim 2017 yarışmacısı Neslihan Doğrusöz kimdir biyografisi ve instagram fotoğrafları….

Neslihan Doğrusöz İşte Benim Stilim yarışmasında değişik ve iddialı tarzıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İşte Benim Stilim yarışmacısı Neslihan Doğrusöz 1986 yılında dünyaya geldi. 170 cm boyunda olan 30 yaşındaki yarışmacı 2005 yılından bu yana moda ile ilgileniyor.

Freelance Stylist olarak moda sektöründe yer alan Doğrusöz Elle, Marie Claire, Vogue gibi birçok önemli dergide görev aldı. Doğrusöz moda ve kapak çekimlerinde, reklam çekimlerinde styling danışmanlığı yapıyor.
10 yıldan bu yana moda sektöründe bulunan Neslihan mesleğine son derece düşkün olduğunu ifade ediyor. Mesleğe bağlılığını “tutku” kelimesiyle tanımlıyor.
Styling konusunda bu denli uzun süre profesyonel olarak çalışan yeni yarışmacının TV8 ekranlarında jüri karşısında neler yapabileceği merakla bekleniyor.
İşte Benim Stilim’in yeni yarışmacısı sosyal medyada da aktif olarak görülüyor. Daha önce kendisine ait bir web sitesi açan şu anda buna erişim sağlanamayan Neslihan Doğrusöz İnstagram hesabından sık sık paylaşımda bulunuyor. Burada günlük yaşantısından kesitleri ve tarzını fotoğraflar ile takipçilerine ulaştırıyor. Doğrusöz’ün vücudundaki dövmelerde fotoğraflarında dikkat çekiyor.

You must be logged in to post a comment Login