e
sv

Nihal Candan Survivor 2019’a mı katılacak? Nihal Candan kimdir?

Survivor 2016 ve İşte Benim Stilim yarşmacısı Nihal Candan, Survivor 2019’da mücadele edecek. Peki Nihal Candan Survivor 2019’da ne zaman katılacak? Nihal Candan kimdir?

2016 yılında Survivor’da yarışan ve takımın en zayıf halkası olarak gösterilen yarışmacı Nihal Candan’ın yeniden Survivor’a katılacağı iddia edildi.Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor, 2019 yılında da tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu yıl Türkiye – Yunanistan formatıyla ekranlara gelen Survivor’a sürpriz bir ismin dahil
olacağı iddia edildi.

Kulislerde dönen iddialara göre 2016 yılında Survivor’a katılan ve istediği gibi performans sergileyemeyen Nihal Candan’ın yeniden yarışmaya katılacağı iddia edildi. Nihal Candan’ın kardeşi Bahar Candan ise bu iddiaları doğrulayan nitelikte paylaşımlar yaptı.

“SURVİVOR’DAN ÖNCE SON BALIKLAR”

Dün akşam birlikte yemek yiyen kardeşlerden Bahar Candan, ablasının Survivor’a gideceğini doğruladı. Ablasıyla yemek yerken fotoğraf paylaşan Candan, “Survivor’dan önce son balıklar” notunu yazdı.

NİHAL CANDAN KİMDİR?

Asıl adı Gülnihal Candan olan 20 yaşında olan isim, Mersin’de dünyaya gözlerini açtı. Özel bir üniversite olan Beykent üniversitesinde Hukuk fakültesinde öğrenciliğine devam ediyor. Yapılan röportajlarda alışveriş yapmayı çok sevdiğini ifade eden Candan, her ay 1000 TL’yi alışverişe ayırdığını ifade etmektedir.

İşte Benim Stilim programından Survivor’a transfer olan isim, İşte Benim Stilim’de en çok gerginlik oluşturan kişilerden biriydi. Sürekli diğer yarışmacılarla sert tartışmalar yaşayan Nihal, 11. haftada elenerek yarışmadan gitmişti. Fİziksel özelliklerine bakıldığında, 1,65 metre boyunda olan yarışmacı, 56 kiloya sahip.Survivor’a giderken yaptığı çekimde ‘Niye aç kalmaktan korkayım ki ben zaten rejim yapıyorum’ diyen Nihal Candan adadaki ikinci gününde açlık ve karanlık yüzünden ağlamıştı.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Nihal Candan Survivor 2019’a mı katılacak? Nihal Candan kimdir?

x