No Tomorrow dizisi

06 Eylül 2016 Salı, 23:47

No Tomorrow dizisinin konusu ne? No Tomorrow dizisinde hangi oyuncular rol alıyor? No Tomorrow dizisi izle… No Tomorrow dizisi hakkında tüm haberler…

Yayın günü Salı olarak ayarlanan dizi The Flash’ın ardından gösterime sunulacaktır.

“Jane the Virgin”, “The Good Wife” ve”Elementary” dizilerinin yapımcısı Corinne Brinkerhoff tarafından oluşturulmuştur. Ayrıca Scott McCabe ve Tory Stanton dizinin ortak yaratıcılarıdır. Üçlü ile birlikte Maggie Friedman, Ben Silverman, Brad Silberling ve Sean Canino yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ise Warner Bros. Television, CBS Television Studios, Groupo Globo ve Electus Entertainment şirketleri tarafından yapılmaktadır.

TV Globo’da yayınlanan “How To Enjoy The End Of The World” isimli bir Brezilya serisinden uyarlanan dizinin başrol oyuncuları Amy Pietz (The Office), Jesse Rath (Defiance), Joshua Sasse (Galavant), Sarayu Blue (Sons of Tucson) ve Tori Anderson olarak sıralanmaktadır.

Dizi, kıyamet kopmadan önce yapılması gerekenlerin listesini yapan, hayatı dolu dolu yaşayan, özgür ruhlu bir adamı ve ona ilham veren bir kadını merkezine almaktadır. Kıyametin kopmasına sadece 8 ay, 12 gün kaldığı iddia edilmektedir…

No Tomorrow dizisi2

NO TOMORROW DİZİSİNDEN BİLGİLER

Yaratıcılar: Scott McCabe, Tory Stanton & Corinne Brinkerhoff

Oyuncular: Tori Anderson, Joshua Sasse, Amy Pietz, Jesse Rath, Sarayu Blue

Konu: ‘Como Aproveitar o Fim do Mundo’ (How to Enjoy the End of the World) isimli Brezilya dizisinden uyarlanacak olan ve romantik komedi/bilimkurgu karışımı yapımda riskten sakınan bir kalite kontrolcü olan Sarah, başına buyruk ve gerilim meraklısı Xavier’e aşık olur, ancak sevdiği adamın bu özgür ruhlu tavrının nedeninin dünyanın sonunun geldiğine inanması olduğunu öğrenir.

No Tomorrow dizisi3

Yayın Tarihi: 4 Ekim‘den itibaren Salı 21.00‘de (The Flash’ın ardından) ekrana gelecek.

Rakipleri: Fresh Off the Boat (ABC), The Real O’Neals (ABC), Bull (CBS), This Is Us (NBC), Scream Queens (FOX)

You must be logged in to post a comment Login