Nur Bozar anne oldu

27 Aralık 2015 Pazar, 13:13

Ekranların sevilen yarışmacılarından biri olan ve her hareketiyle fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nur Bozar, geçtiğimiz günlerde anne oldu.

Uzun zamandır eşi ile birlikte olan ve nişanlanan ardından da eşi Gökhan Bey için yarışmadan ayrılan Nur Bozar, Nisan ayında dünyaevine girdi. Eşini çok seven ve ona büyük bir tutkuyla bağlı olan Nur Bozar, bu durumun ardından hamile kaldı. Bilerek ve isteyerek doğurmak istediği çocuğu dünyaya getiren Nur Bozar, bu durumun ardından herkesi şaşırttı.

nur bozar

Sık sık Instagram’dan fotoğraflarını paylaşan ve bebeğini beklediğini duyuran Nur Bozar, kız annesi oldu. Geçtiğimiz günlerde özel bir hastanede doğum yapan ve bebeğini kucağına alan Nur Bozar, yine bu durumu Instagram’dan bildirdi. Kısa sürede çok büyük hayran kitlesi oluşturan ve herkesi şaşırtan Nur Bozar, bu durumun ardından kızının adını ‘Kumsal’ koyduklarını bildirdi.

Kızını kucağına alan ve eşiyle bir fotoğraf çektiren Nur Bozar’ın bu paylaşımı çok kısa sürede beğeni rekorları kırdı. Başarılı güzelin hayranlarında ise sık sık iyi dilek yorumları geldi.

You must be logged in to post a comment Login