Nurgül Yeşilçay Paramparça’dan ne zaman ayrılacak?

Paramparça’da büyük şok! Nurgül Yeşilçay’ın veda tarihi belli oldu

17 Aralık 2015 Perşembe, 00:36

Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça dizisinden ayrılacağı iddia edildi.

Uçankuş’un haberine göre iki sezondur Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan’la başrol oynayan Nurgül Yeşilçay’ın ayrılacağı iddia edildi. Paramparça’da canlandırdığı Gülseren karakterinin senaryodaki hikayesi biten güzel oyuncu, yapım şirketiyle 52 bölümlük anlaşma imzalamıştı. Nurgül Yeşilçay’ın bu hafta 45. Bölümü ekrana gelen diziden 52. Bölümde ayrılacağı konuşuluyor.

YAPIMCIDAN AÇIKLAMA GELDİ

Nurgül Yeşilçay’ın sette yaşadığı sorunlar nedeniyle Paramparça dizisinden ayrılacağı iddia edilmişti. Paramparça’nın yapımcısı Endemol Shine Türkiye bir açıklama yaparak bu iddiaları yalanladı. İşte o açıklama…

“İki sezondur Türkiye’nin en çok izlenilen dizisi olan ‘Paramparça’ ile ilgili özellikle son günlerde yazılı ve görsel medyada yer alan haberler nedeniyle izleyicileri bilgilendirmek açısından bir açıklama yapmak ihtiyacı doğmuştur.

Yapım şirketi Endemol Shine Türkiye’nin, sevilen dizisinin başrol oyucularından Nurgül Yeşilçay ile bir sorunu olmadığı gibi, Yeşilçay’ın da yapım şirketi ile bir anlaşmazlığı bulunmamaktadır. Sezon başında planlanan Paramparça’nın senaryo örgüsü kendi kurgusu dahilinde ilerlemektedir. Tüm ilişkiler, yapımcı şirket ve oyuncu arasındaki sözleşme çerçevesinde ve büyük bir işbirliği içinde yürütülmektedir.

Saygılarımızla

İpek Durkal

Endemol Shine Türkiye

Kurumsal İlişkiler Direktörü”

paramparça-nurgül-yeşilçay-erkan-petekkaya

You must be logged in to post a comment Login