Nurgül Yeşilçay’ın ayrılık nedeniyle ilgili çarpıcı iddialar

Yeşilçay’ın ayrılık nedenini canlı yayında açıkladılar

07 Mart 2016 Pazartesi, 14:54

Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar’da Nurgül Yeşilçay’ın neden diziden ayrıldığına dair açıklama getirildi.

PARAMPARÇA DİZİSİNE BİR GÜZEL OYUNCU DAHA KATILIYOR

Paramparça dizisinden neden ayrıldığının gerçek sebebi belli olmayan Nurgül Yeşilçay için, Erkan Petekkaya bomba açıklamalarda bulunmuştu ancak gerçek sebebini söylememişti.  İşte Petekkaya’nın ‘Nurgül’ün gidiş sebebini söylesem yer yerinden oynar’ demişti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar’da Erkan Petekkaya’nın dün yaptığı “Nurgül’ün ayrılık sebebini açıklarsam yer yerinden oynar.” açıklaması masaya yatırıldı. Programın konuğu olan Sema Çelebi, Nurgül Yeşilçay hakkında duyduğu iddiaları dile getirdi. Programın sunucuları Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı da kendi duyduklarını dile getirince ortaya şok iddialar çıktı.

Nurgül Yeşilçay hakkında ortaya atılan iddialar şöyle:

“Sete gelen Nurgül Yeşilçay, alkollüydü ve düğün sahnesi çekilecekti. Düğün sahnesi çekimi başladığında Cihan Gülseren’e ‘düğünümüzde hangi şarkı çalsın sevgilim’ diye sorunca Nurgül Yeşilçay küfür etti. Küfürle birlikte sahne kesildi. Erkan Petekkaya Nurgül Yeşilçay’a ‘iyi değilsin herhalde’ dedi. Sahnenin tekrar çekimine geçilince Nurgül Yeşilçay daha ağır bir küfürle karşılık verdi. Bunun üzerine öfkelenen Erkan Petekkaya güçlükle sakinleştirildi. Ertesi gün Nurgül Yeşilçay’ın Instagram hesabında ‘Mafyavari oyuncular’ diye bir paylaşım gören Erkan Petekkaya ‘Ya Nurgül ya ben’ dedi ve Nurgül Yeşilçay’ın bileti kesildi.”

You must be logged in to post a comment Login