Nurgül Yeşilçay’ın menajerinden ‘küfür’ açıklaması

Nurgül Yeşilçay cephesinden ilk açıklama

08 Mart 2016 Salı, 11:21

‘Paramparça ’ dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılışıyla ilgili; “Öpüşme krizi vs. hepsi yalan, hedef şaşırtma, gerçek o kadar kötü ki, anlatsam yer yerinden oynar. Ben bunu yapmam” demişti.

NURGÜL YEŞİLÇAY’A PARAMPARÇA OYUNCULARINDAN SÜRPRİZ ZİYARET

Nurgül Yeşilçay cephesinden konuyla ilgili açıklama yapılmazken dün Nurgül Yeşilçay’ın sette küfrettiği iddia edilmişti. Bunun üzerine bu sabah Nurgül Yeşilçay’ın menajeri Gülistan Tartar kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

NURGÜL YEŞİLÇAY NEDEN PARAMPARÇA DİZİSİNDEN AYRILDI? FLAŞ İDDİA

Gülistan Tartar kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak Nurgül Yeşilçay’a atfedilen ‘ sette küfür’ iddialarını yalanladı.

Tartar’ın açıklaması şöyle: Posta Gazetesi ve Kanal D aracılığı ile Renkli Hayatlar programı Nurgül Yeşilçay ile ilgili yalan ve iftira dolu bir habere imza atmıştır. Sektör gerçeklerin farkındadır. Nurgül Yeşilçay edebi ile diziden ayrılmıştır. O tahammül edilemez bir ortamda çalışmamayı tercih etmiştir.

Ayrılışından 2 ay sonra amacı belli olan bu yalan ve iftira dolu haberleri yapanları bundan kendilerine menfaat çıkaranları kınıyoruz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bir anne ve Türkiye’nin önde gelen oyuncularından biri olan Nurgül Yeşilçay’ın başına gelenler örnektir. #kadınaşiddetehayır #8martdünyakadınlargünü

You must be logged in to post a comment Login