baby sensory

Paramparça’nın yıldızlarından Nurgül Yeşilçay’a ziyaret

Erkan Petekkaya’yı kızdıracak ziyaret!

10 Mart 2016 Perşembe, 15:50

Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisinden ayrılan Nurgül Yeşilçay’ın ayrılmasından sonra süren tartışmalar ve suçlamalar devam ederken güzel oyuncuya sürpriz misafirleri vardı.

NURGÜL YEŞİLÇAY CEPHESİNDEN ERKAN PETEKKAYA’YA FLAŞ YANIT

Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça dizisinden ayrılmasından sonra çeşitli iidalar ortaya atılmış ve son olarak Erkan Petekkaya’nın “Nurgül’ün neden ayrıldığını söylersem yer yerinden oynar” sözleri tartışmaları yeniden alevlendirmişti. Nurgül Yeşilçay’ın menajeri de bu tartışmaların Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılmasından sonra düşen reytingleri arttırabilmek için çıkarıldığını ima etmişti. Bu tartışmalar sürerken Paramparça dizisinin genç oyuncuları Alina Boz, Burak Tozkoparan, Leyla Tanlar ve sevgilisi Tarık Emir Tekin ziyarete geldi.

Şafak Sezer, Erkan Petekkaya ve Aydemir Akbaş’ın başrolünü paylaştıkları ‘Kolpaçino – 3. Devre’nin galası Kanyon’da yapıldı. Filmde, ‘Başkan’ lakaplı mafya babasını canlandıran Erkan Petekkaya’yı, birlikte rol aldıkları ‘Paramparça’da çocuklarını canlandıran Alina Boz, Leyla Tanlar ve Burak Tozkoparan yalnız bıraktı.

Genç oyuncular, galanın yapıldığı saatlerde Petekkaya’yla sorun yaşadığı için diziden ayrılan Nurgül Yeşilçay’ı ziyarete gittiler. Birlikte selfie çektirdikleri fotoğrafı Instagram’dan paylaşan Yeşilçay, “Ay ay ziyaretin en güzeli… Ben bunları galiba fazla sevgiden yiyeceğim… Tatlişkolarım” notuyla paylaştı.

Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay arasında soğuk rüzgarlar estiği günlerde genç oyuncuların Nurgül Yeşilçay’ı ziyaret etmesi “destek” olarak yorumlandı.

nurgül-yeşilçay

You must be logged in to post a comment Login