O Hayat Benim ne zaman final yapacak?

O Hayat Benim dizisinin başrol oyuncu Keremcem dizi için final kararı alındığını söyledi.

Şarkıcı ve oyuncu Keremcem, Cihangir’de stüdyo çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlarken, başrolünde oynadığı O Hayat Benim dizisiyle ilgili de açıklama yaptı.

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Oya Başar ve Ahu Sungur gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi O Hayat Benim sezon sonunda final yapmaya hazırlanıyor. FOX TV’nin iddialı dizisi ‘O Hayat Benim’de rol alan Keremcem, dizinin final yapma kararı aldığını açıkladı. Keremcem, “Dizi güzel gidiyor. Final yapacak herhalde bu sezon. Final tarihini yapımcısı bilir” dedi.

YAPIMCIDAN AÇIKLAMA

O Hayat Benim dizisinin final yaparak ekrana veda edeceği haberlerine yapım şirketinden açıklama geldi. Pastel Film adına açıklama yapan yapımcı Efe İrvül, O Hayat Benim’in Haziran ayına kadar devam edeceğini belirterek, çekimlerin yeni hikayeler ve karakterlerle sürdüğünü açıkladı.

İşte Pastel Film’in o açıklaması:
“Bazı internet sitelerinde yer alan “O Hayat Benim dizisi final yapıyor” haberleri gerçeği yansıtmamaktadır.

Pastel Film olarak yapımcılığını üstendiğimiz “O Hayat Benim” haziran ayına kadar devam edecek olup çekimlerimiz tüm hızıyla yeni hikayeler ve karakterlerle sürmektedir.

Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Pastel Film Efe İrvül”

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

O Hayat Benim ne zaman final yapacak?

x