baby sensory

O Hayat Benim dizisine yeni oyuncular

O Hayat Benim’e iki yeni isim katılıyor

27 Ocak 2017 Cuma, 00:36

Fox TV’nin uzun soluklu dizisi O Hayat Benim’e yeni oyuncular katıldı.

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Oya Başar ve Ahu Sungur gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi O Hayat Benim’e yeni bir isim dahil oluyor.

Diziye katılacak isim Pis Yedili ve Emanet gibi dizilerle karşımıza çıkan Müge Bayramoğlu olacak. Oyuncu dizide Ceylan karakterine hayat verecek ve Kenan Erksan’ın kızı olarak diziye dahil olacak. Sema Öztürk ise o da Kenan Erksan’ın eşi olarak katılacak. 

O Hayat Benim yeni bölümüyle 29 Ocak Pazar akşamı Fox TV’de….

O HAYAT BENİM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bahar için tek bir şeyin önemi vardır. Kızının yanında olabilmek! Bu uğurda Efsun’un ayağına kadar gelir. Buna bile razıdır. Ama Nuran’la son gecesini geçirdiğinin farkında değildir. Sabah gözlerini açtığında Nuran yoktur… Efsun yoktur… Onları Romanya’ya kaçıracak olan tekneyle yola çıkmışlardır bile. Dönüşü olmayan bir yolculuktur bu! Bahar çaresizlikle yıkılır. Ateş ise durumdan haberdar olur olmaz Savcı Murat’a haber verir. Sahil Güvenlik alarma geçirilir. Amansız bir takip başlar. Fakat beklenmedik bir haber olayların akışını altüst eder. Çünkü bir çocuğun verdiği umut her şeyi değiştirmeye yeter!

 

You must be logged in to post a comment Login