e
sv

O Ses Türkiye 2017 yılbaşı bölümünde hangi ünlüler yarışacak?

O Ses Türkiye yarışmasının 2017 yılbaşı özel bölümünde yarışacak ünlü isimler belli olmaya başladı.

TV8’in yılbaşı ekranında yayınlanacak olan O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde, her yıl olduğu gibi bu sene de ünlü isimler yarışacak.

YILBAŞI AKŞAMI TV’DE NELER VAR? İŞTE KANAL KANAL YAYIN AKIŞLARI

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği, jürisinde Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan – Hakan Oğuz’un yer aldığı programın yılbaşı özel bölümünde  bu yılda da ünlüler geçidi yaşanacak.

SURVİVOR’DA YARIŞACAK ÜNLÜLER BELLİ OLDU

Programın en ilginç konukları ise, son dönemin en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir olacak. O Ses Türkiye’nin 2017 yılbaşı bölümünde Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Ozan Güven, Pelin Karahan, Burak Yılmaz, Yasemin Allen, Emre Belözoğlu, Müge Boz, Cüneyt Çakır, İrem Sak, Özge Borak, Müjde Uzman, Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu, Birce Akalay yarışacak olan isimler. Futbol dünyasından katılacak olan hakem Cüneyt Çakır, futbolcular Burak Yılmaz ve Emre Belözoğlu‘nun nasıl performans gösterecekleri ise merak konusu.


O Ses Türkiye Yılbaşı Özel, 31 Aralık Cumartesi akşamı 20.00’de tv8’de!

Hadise, O Ses Türkiye’nin 2017 yılbaşı bölümünde altın renkli elbisesiyle katıldı.

O Ses Türkiye’nin geçen sene yayınlanan yılbaşı özel bölümünde ise Turabi Çamkıran, Emre Kınay, Barış Falay, Aras Bulut İynemli, Erkan Can, Büşra Pekin, Burcu Kıratlı, Bülent Emrah Parlak, Tümer Metin, Gürkan Uygun, Ezgi Mola, Büşra Pekin, Paramparça’nın genç oyuncuları Alina Boz ve Leyla Tanlar, Zafer Algöz, Aslı Enver, Hande Subaşı ve Hidayet Türkoğlu, İsyan şarkısıyla sosyal medyada ünlenen Ahmet Parlak, 3 Adam İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Eser Yenenler sahne almıştı.ahmet-kural-murat-cemcir-3-adam

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

O Ses Türkiye 2017 yılbaşı bölümünde hangi ünlüler yarışacak?

x