e
sv

O Ses Türkiye çeyrek finalde kim elendi kim birinci oldu?

O Ses Türkiye yarışmasında Salı akşamı çeyrek final mücadelesinde kimler elendi hangi yarışmacılar devam ediyor?

TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye’de büyük final adım adım yaklaşırken, yarışmacılar çeyrek finallerde performanslarını sergilediler. O Ses Türkiye’de çeyrek final eşleşmeleri heyecanı devam ediyor. Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Mazhar Alanson ile Özkan Uğur’un takımlarından başarılı yarışmacılar programda canlı yayında sahneye çıkarak performansları sergiledi. Canlı olarak yayınlanan yarışmada izleyecilerin SMS oyları sonucunda çeyrek finali başarıyla geçen ve elenen yarışmacıların kim olduğu belli oldu. O Ses Türkiye’de artık final yaklaştıkça heyecan da had safhaya ulaştı.

O Ses Türkiye çeyrek finalde son turda yarışan 5 yarışmacı arasından Osman Vahit Özdal sms oylamasıyla en fazla oyu alan yarışmacı oldu ve bir üst tura kaldı. Osman Vahit Özdal’dan sonra en çok oy alan Kaya Aslantepe ve Anıl Şimşek, Çarşamba akşamı yapılacak canlı yayınlara katılmaya ve yeniden mücadele etmeye hak kazandı. Çarşamba akşamı O Ses Türkiye canlı yayınlarda, Pazartesi ve Salı akşamı elenen isimler dışında canlı yayınlara kalmaya hak kazanan isimler yeniden mücadele edecek ve büyük finale kalmaya hak kazanacak. O Ses Türkiye’de Emrah Güllü birinci olarak üst tura kaldı. Emrah Güllü yarışmanın favorisi olarak gösterilen Elnur Huseynov’u da geride bıraktı. Grupta Elnur Huseynov da ikinci olarak bir üst tura kaldı ve canlı yayınlarda yarışmaya hak kazandı.

O Ses Türkiye’nin final hafta ise önümüzdeki hafta 16 Şubat Pazartesi başlayacak. O Ses Türkiye final haftasında 8 yarışmacı Türkiye’nin yeni O Ses’i olabilmek ve büyük ödülü kazanabilmek için mücadele edecek. O Ses Türkiye’nin gelecek hafta final yaparak ekrana veda etmesinin ardından ise büyük merakla beklenen Survivor All Star yarışması artık TV8 ekranlarında olacak.

Osman-Vahit-Özdal

Çeyrek final heyecanının başladığı O Ses Türkiye’de yarışmacılar her zamankinden daha dikkatli olmak zorunda. Canlı yayın sırasında performanslarını sergileyecek olan yarışmacılar finale artık çok yakın. Bundan böyle performansları halk oylamasıyla değerlendirilecek olan yarışmacılar, en güzel şarkıları ve en güzel performanslarıyla tüm Türkiye’yi etkilemeye çalışacak. Bu heyecanlı dakikalarda jüri üyeleri de kendi yarışmacılarının finale doğru gitmeleri için onlara destek olacak ve finale taşımaya çalışacak.
Çapraz eşleşmelerde yarışmacılar farklı bir takımın yarışmacısıyla eşleşirken, düelloları sonucunda sadece bir yarışmacı yarışmaya devam edebilecek. Çapraz eşleşmede hangi takımdan, kimin devam edeceğine ise stüdyodaki seyirciler karar verecek. Elenen yarışmacı için artık başka bir takıma girme şansı kalmayacak. Bu zorlu eleme sırasında yaşanan keyifli diyaloglar her zamanki gibi geceye damgasını vuruyor.

O Ses Türkiye’de bu akşam; birbirinden iddialı sesler finale gidebilmek için performanslarını sergileyecek. Son çapraz eşleşmelerin yapıldığı programda, çıktığı zorlu düelloyu kazanan yarışmacı hem kendisi hem de takımı için yarışmayı kazanma yolunda önemli bir adım atmış olacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

O Ses Türkiye çeyrek finalde kim elendi kim birinci oldu?

x