e
sv

O Ses Türkiye final haftasında kimler yarışacak kimler elendi?

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye’de çeyrek final elemeleri büyük bir heyecana sahne oldu. Çeyrek finallerde kimler elendi hangi yarışmacılar finale kaldı? İşte O Ses Türkiye final haftasında yarışacak yarışmacılar…

O Ses Türkiye yarışmasında 11 Şubat Çarşamba akşamı canlı yayınlarda büyük final için mücadele vardı. O Ses Türkiye’de Pazartesi ve Salı akşamları yapılan çeyrek final düellolarında gruplar halinde yarışan yarışmacılar bir üst tura kaldı. İki gündür canlı yayında mücadele eden isimler dün akşamki final öncesi son canlı yayında bir kez daha sahne alarak performanslarını gösterdiler. Çarşamba akşamı O Ses Türkiye canlı yayınlarda, Pazartesi ve Salı akşamı elenen isimler dışında canlı yayınlara kalmaya hak kazanan isimler yeniden mücadele etti. Yarışmada 3’er kişiden oluşan 4 grup mücadele etti ve 12 yarışmacıdan 8’i finale kalmayı başardı.

Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Mazhar Alanson ile Özkan Uğur’un takımlarından başarılı yarışmacılar canlı yayında sahneye çıkarak performansları sergiledi. Canlı olarak yayınlanan yarışmada izleyecilerin SMS oyları sonucunda çeyrek finali başarıyla geçen isimlerden finale kalanlar belli oldu. Gruplar halinde sahneye çıkan yarışmacılardan birinci gruptan Emrah Güllü ve Kaya Aslantepe, diğer gruptan ise Sahil Ekmekçi gelecek hafta yapılacak olan büyük final haftasına kalan yarışmacılar oldu. O Ses Türkiye’de diğer grupta ise Elnur Huseynov birinci oldu ve finale kaldı ikinci olan Sarper Arda Akkaya da finalde yarışacak. Osman Vahit Özdal da finallerde yarışacak iddialı isimlerden oldu.

O SES TÜRKİYE FİNALDE YARIŞACAK İSİMLER KİMLER OLDU?
O Ses Türkiye büyük finalinde yarışacak yarışmacılar ise Sahil Ekmekçi, Elnur Huseynov, Osman Vahit Özdal, Muhammet Vanal, Sarper Arda Akkaya, Emrah Güllü, Kaya Aslantepe, Zeo Jaweed oldu. Ceyda Tezemir, Yana Solomon, Anıl Şimşek ve Hasan Şahinsoy ise elenen yarışmacılar oldu.

Finale kalamayan yarışmacılardan olan Anıt Şimşek’e ise Acun Ilıcalı bir sürpriz yaparak final haftasına davet etti ve şarkı söylemesini istedi. Performanslarıyla dikkat çeken isimlerden biri olan ancak finale kalamayan Anıl Şimşek gelecek hafta O Ses Türkiye finalinde Hadise ile birlikte düet yapacak.

O Ses Türkiye final haftası yarışması ise 16 Şubat Pazartesi başlayacak. O Ses Türkiye final haftasında 8 yarışmacı Türkiye’nin yeni O Ses’i olabilmek ve büyük ödülü kazanabilmek için mücadele edecek. O Ses Türkiye’nin gelecek hafta final yaparak ekrana veda etmesinin ardından ise büyük merakla beklenen Survivor All Star yarışması artık TV8 ekranlarında olacak.

O Ses Türkiye sahnesinde çeyrek finaller için Gökhan Özoğuz takımıyla birlikte 'Muhabbet Bağında' isimli şarkıyı söyledi ve herkesi mest etti.

O Ses Türkiye sahnesinde çeyrek finaller için Gökhan Özoğuz takımıyla birlikte ‘Muhabbet Bağında’ isimli şarkıyı söyledi ve herkesi mest etti.

O Ses Türkiye çeyrek finalleri de nefesleri kesmişti. Pazartesi ve Salı akşamları canlı olarak yayınlanan O Ses Türkiye yarışmacılarında Osman Vahit Özdal’dan sonra en çok oy alan Kaya Aslantepe ve Anıl Şimşek, Çarşamba akşamı yapılacak canlı yayınlara katılmaya ve yeniden mücadele etmeye hak kazanmıştı ancak bu isimler finale kalamadı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

O Ses Türkiye final haftasında kimler yarışacak kimler elendi?

x