Ocak 2017’de hangi yabancı diziler başlayacak

Yeni dizilere, yeni maceralara yelken açıp yeni karakterler mi tanımak istiyorsunuz? İşte size bu ay içerisinde ilk sezonuyla ekranlara gelecek 10 yeni dizi!

Şimdiye kadar yayınladığı kısa süreli teaser’larla beklentileri yükselten diziler, bakalım geçer not alabilecek mi?

İşte Ocak ayının en iyi televizyon yapımları:

1 – The Mick

Kahkaha efektsiz komedi tarzındaki dizi Kaitlin Olson’un canlandıracağı orijinal karakter Mackenzie “Mickey” Murphy’nin etrafında dönecek. Mackenzie, zengin kız kardeşinin ailesiyle yaşadığı Greenwich’e ziyarete gidiyor. Ama kız kardeşi ve eşi kaçakçılık sebebiyle o gün hapse düşünce yeğenlerinin bakımı üstüne kalıyor.

Tarih: 1 Ocak

Kanal: FOX

2 – Beyond

Lost’un yazarlarından biri olan Adam Nussdorf tarafından kaleme alınan dizide; Holden isimli genç bir adam küçükken yaşadığı bir kaza sonrasında komaya girer. Doktorların mucize dediği bir şekilde 12 yıl sonra uyanır. Bu yeni dünyada nasıl hayatta kalacağını, yaşananların neden kendi başına geldiğini öğrenmek zorundadır.

İlk sezon 10 bölümden oluşacak. Dizide Türk asıllı olan güzel oyuncu Dilan Gwyn, Jordan Calloway ve Romy Rosemont ile başrolü paylaşacak.

Tarih: 2 Ocak

Kanal: Freeform

3 – One Day at a Time

Netflix, 1975 ile 1984 yılları arasında 9 sezon süren One Day at a Time’yi yeniden ekrana getiriyor. Dizi Kübalı – Amerikalı bir aileyi merkezine alıyor. Eşinden yeni boşanmış bir kadın, çocukları ve annesiyle birlikte yeni bir hayata başlıyor.

Tarih: 6 Ocak

Kanal: Netflix

4 – Taboo

Başarılı aktör Tom Hardy’nin başrolündeki yeni mini dizi Taboo, Afrika’dan döndükten sonra öldürülen babasının intikamını almaya çalışan James Keziah Delaney’in hikayesini anlatacak. Taboo’da Tom Hardy’nin yanı sıra Jonathan Pryce, Oona Chaplin, David Hayman ve Jefferson Hall gibi isimler de rol alıyor.

Tarih: 10 Ocak

Kanal: FX

5 – Lemony Snicket’s a Series of Unfortunate Events

Talihsiz Serüvenler, 2004 yılında Jim Carrey’nin başrolünde yer aldığı filmin Netflix tarafından uyarlaması. Ebeveynlerini trajik bir şekilde kaybeden ve öksüzlerin mirasının peşinde olan, zalim Kont Olaf’ın elinden kurtulmaya çalışan Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire üçlüsünün maceralarını anlatıyor. Dizinin başrollerini Neil Patrick Harris, Malina Weissman, Louis Hynes, K. Todd Freeman, Patrick Warburton, Joan Cusack ve Aasif Mandvi gibi isimler paylaşıyor.

Tarih: 13 Ocak

Kanal: Netflix

6 – Sneaky Pete

Yapımcıları arasında Breaking Bad’in yıldızı Bryan Cranston’ın da yer aldığı dizide; hapisten yeni çıkmış olan Marius isimli dolandırıcı peşindekilerden kurtulmak için eski hücre arkadaşı Pete’in kimliğine bürünüp ailesinin yanına yerleşir ve aile işine dahil olur.

Tarih: 13 Ocak

Kanal: AMAZON

7 – Tina and Bobby

Michelle Keegan ve Lorne MacFadyen’in başrolünde yer aldığı 3 bölümden oluşan drama da, İngiliz eski futbolcu ve teknik direktör Bobby Moore ile çocukluk aşkı ve sonradan eşi olan Tina Dean’in hikayesini izleyeceğiz.

Tarih: 13 Ocak

Kanal: ITV

8 – Riverdale

DC evrenindeki süper kahramanları bir araya getiren dizi yapım küçük bir kasabada geçiyor. Dizide, sakin görünümlü Riverdale’in içindeki gariplikler ve karanlık işlenecek. Karanlık ve gerilimli bir hikayesi olan dizide izleyeceğimiz isimler ise K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Marisol Nichols, Cole Sprouse.

Tarih: 26 Ocak

Kanal: CW

9 – Z: The Beginning of Everything

Christina Ricci’nin başrolünde yer aldığı dizi 10 bölümden oluşmakta. Dizide, güzel ve asi roman yazarı Zelda Sayre Fitzgerald’ın tutkulu ve çalkantılı aşk olayları anlatılıyor.

Tarih: 27 Ocak

Kanal: AMAZON

10 – American Gods

The 100 dizisinden tanışıklığımız olan Ricky Whittle’ın başrolünde yer aldığı fantastik ve mitolojik türündeki dizi; hapisten yeni çıkmış ve bir anda kendini eski ve yeni tanrıların arasındaki savaşın ortasında bulan Shadow Moon’un hikayesini anlatıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ian McShane, Crispin Glover, Jonathan Tucker, Emily Browning, Gillian Anderson gibi isimler de yer alıyor.

Tarih: Ocak

Kanal: Starz

 

etiketlerETİKETLER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ocak 2017’de hangi yabancı diziler başlayacak

x