ODTÜ’lü güzel Çağla Çukurova Miss Turkey 2016 tacını neden geri verdi?

29 Eylül 2016 Perşembe, 16:34

Miss Turkey İnternational kraliçesi seçilen Çağla Çukurova yarışmadan çekildiğini açıkladı.

MISS TURKEY BİRİNCİSİ BUSE İSKENDEROĞLU FOTOĞRAFLARI

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Çağla Çukurova, ‘Kendi kararımla Miss Turkey 2016 4.lük tacını geri vermeyi gerekli gördüm. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim’ dedi.

MISS TURKEY 2. GÜZELİ TANSU SILA ÇAKIR KİMDİR?

Yarışma sonunda Miss Turkey World kraliçesi Buse İskenderoğlu, Miss Turkey Universe kraliçesi Tansu Sıla Çakır, Miss Turkey Supranational kraliçesi Damla Figan, Miss Turkey İnternational kraliçesi Çağla Çukurova olarak belirlendi. Ancak yarışmada Miss Turkey İnternational kraliçesi seçilen Çağla Çukurova yarışmadan çekildi.

İşte yapılan Miss Turkey’den yapılan açıklama:cagla-cukurova-miss-turkey

Çağla Çukurova  şahsi kararı ve kendi isteğiyle tacı geri vererek, yarışmadan çekilmiştir. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. MissTurkey2016 Jüri üyeleri ortak kararı ile Miss International ünvanı, 15 numaralı finalistimiz Dilara Kursun olarak deklare edilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Çağla Çukurova ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:
Kendi kararımla MISS TURKEY 2016 4.lük tacını geri vermeyi gerekli gördüm. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Her ne olursa olsun yaptığım her işte ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Çok çok çok teşekkürler

You must be logged in to post a comment Login