Okan Bayülgen Youtube’da Nedir kanalına konuk oldu

Okan Bayülgen Youtube kanalı Nedir’de Burcu Bakdur ile Sanat Nedir’i anlattı!

07 Kasım 2015 Cumartesi, 03:32

Okan Bayülgen Youtube kanalı Nedir’e Sanat Nedir konusunda konuk oldu.

Youtube’da kısa sürede fenomen haline gelen Nedir kanalına Okan Bayülgen konuk oldu. Burcu Bakdur’un sunduğu Youtube kanalı Nedir’e konuk olan Okan Bayülgen Sanat Nedir sorusuna cevap verdi! Okan Bayülgen’in konuk olduğu Sanat Nedir konulu Nedir videosu kısa sürede onbinlerce kişi tarafından izlendi. Youtube’un son zamanlarda en fazla izlenen kanalı olan Nedir’in Orçun Baş yazıp yönetiyor.

Okan Bayülgen’in hazırlayıp sunduğu Dada, geçtiğimiz yıl Star’da geçirdiği başarılı sezonun ardından yenilenerek, yoluna devam ediyor.

Dada’da, birbirinden eğlenceli ünlü konuklar, sevilen dizilerin, vizyona yeni giren filmlerin oyuncuları, canlı yayın sürprizleri, çılgın yarışmalar ve sosyal medyanın nabzını tutan interaktif bir eğlence yeni sezonda da devam edecek.

Geçtiğimiz yıl, “Medya Arkası”, “Malumatfuruş”, “Geçmişini Silemezsin”, gibi eğlenceli bölümleriyle stüdyoda ve ekranları başındakilere neşeli kahkahalar attıran Dada’da bu yıl daha da fazlası var. Dada izleyicileri bu yıl programı sadece seyretmeyecek, Scorp, Twitter gibi sosyal medya üzerinden canlı yayınlanan Dada’ya katılabilecek.

Dada’nın yeni sezon ilk bölüm konukları;
Can Yaman, Açelya Topaloğlu,Eren Vurdum,Yeşim Dalgıçer,Cevahir Turan ve Cem Belevi. Şarkılarıyla; Merve özbey ve Bedük. Dada yeni sezon ilk bölümüyle 7 Kasım Cumartesi akşamı 23.30′da canlı yayınla Star TV ekranlarında olacak.

You must be logged in to post a comment Login