baby sensory

Okan Bayülgen’in Evi Kanal D

Okan Bayülgen farklı formattaki programıyla ekrana dönüyor

16 Eylül 2016 Cuma, 14:46

Türk televizyonlarının fenomen programcısı Okan Bayülgen Kanal D ekranlarında yayınlanacak Okan Bayülgen’in Evi programıyla ekrana dönüyor.

Okan Bayülgen yıllar sonra Kanal D’ye geri dönüyor. Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak olan ve farkı formatıyla dikkat çekecek Okan Bayülgen’in Evi programı haftada 4 akşam canlı olarak yayınlanacak.

Cnn Türk’te yayınlanan Aslı Öymen’in sunduğu Hayatım Sanat programına konuk olan Okan Bayülgen yeni programı hakkında bilgiler verdi.

EV FORMATINDA STÜDYO

Okan Bayülgen yeni programında, yıllardır sürdürdüğü masa konseptini bırakacak ve ev tarzında dekore edilecek olan stüdyosunda konuklarını ağırlayacak. Yeni stüdyoda yatak odası, mutfak, banyo, jakuzi de olacak. Okan Bayülgen’in Evi hafta içi 4 akşam Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe akşamları, prime time 3 kuşağında canlı olarak yayınlanacak. Okan Bayülgen’in yeni sezondaki sürprizi ise Sahrap Soysal olacak. Ünlü yemek uzmanı ve yazar Sahrap Soysal, Okan Bayülgen’in Evi stüdyosına kurulacak mutfakta her akşam, özellikle gece atıştırmalık olarak yenebilecek yemekleri yapacak. Okan Bayülgen’in Evi programının 24 Ekim Pazartesi akşamı başlaması planlanıyor.okan-bayulgenin-evi

You must be logged in to post a comment Login