Okan Yalabık yeni dizisinde polis olacak

Okan Yalabık dönem dizisi Analar ve Anneler’deki rolüyle şaşırtacak

06 Ağustos 2015 Perşembe, 10:27

Okan Yalabık yeni dizisi Analar ve Anneler’de polis rolünde oynayacak.

Muhteşem Yüzyıl’ın Pargalı İbrahim Paşa’sı Okan Yalabık, uzun bir aradan sonra yeni dizisiyle ekrana dönüyor. Muhteşem Yüzyıl’da sergilediği başarılı oyunculuğuyla herkesi hayran bırakan Okan Yalabık bu defa çok farklı bir tarzda seyirci karşısına çıkacak. Dizilere ara verdiği dönemde gözlerden de uzak bir yaşam süren Okan Yalabık’ın yeni dizisi Ay Yapım imzası taşıyor. Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yapacağı Analar ve Anneler dizisinde Yalabık bir polisi canlandıracak. Ancak ünlü oyuncu bu defa rolüyle de şaşırtacak. Beklenenin aksine komedi türü olan yeni dizide kamera karşısına geçecek olan Okan Yalabık’a son olarak Medcezir dizisinde rol alan Hazar Ergüçlü eşlik edecek. Nazan Kesal ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi isimlerin de yer aldığı ve 80’li yılları konu alan yapımda Yalabık, polis karakteriyle ekranlara gelecek.

hazar-ergüçlü-medcezir

Muhteşem Yüzyıl'daki Pargalı İbrahim rolünde müthiş bir oyunculuk sergileyen Okan Yalabık uzun bir aradan sonra dizilere geri dönüyor.

Muhteşem Yüzyıl’daki Pargalı İbrahim rolünde müthiş bir oyunculuk sergileyen Okan Yalabık uzun bir aradan sonra dizilere geri dönüyor.

You must be logged in to post a comment Login