Ölene Kadar dizisi atv – Ölene Kadar konusu ve oyuncuları

Ölene Kadar dizisinin konusu ne hangi oyuncular rol alıyor? Engin Akyürek Fahriye Evcen yeni dizisi Ölene Kadar hakkında tüm haberler…

ÖLENE KADAR DİZİSİNDE KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR?

ÖLENE KADAR DİZİSİNDE SÜRPRİZ DEĞİŞİKLİK

ATV’nin yeni dizisi Ölene Kadar’da yönetmen değişikliği gerçekleşti.

Yapımcılığını Tims Productions’ın üstlendiği, başrollerini Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan’ın paylaştığı yapımın ilk 3 bölümünü yönetmesi için anlaşılan, ‘Suskunlar’ ve son olarak ‘İkimizin Yerine’ filminde imzası bulunan deneyimli yönetmen Umur Turagay, beklenildiği üzere 4. bölüm ile birlikte koltuğunu son olarak ‘Yüksek Sosyete’de görev alan Feride Kaytan’a devredecek.

Ölene Kadar, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00’de ATV’de!

ÖLENE KADAR DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in başrollerde oynadığı Ölene Kadar dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Ölene Kadar, ilk bölümüyle 12 Ocak Perşembe 20.00’de ATV’de!

İŞTE 2017’DE BAŞLAYACAK EN İDDİALI 14 YERLİ DİZİ

Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı ve atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Ölene Kadar dizisi, Engin Akyürek , Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu‘nu bir araya getiriyor. Ölene Kadar, aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikâyelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Ölene Kadar, ATV’de Ocak ayından itibaren Perşembe akşamları ekrana gelecek. İddialı dizinin perşembe akşamları rakipleri ise Cesur ve Güzel ile Vatanım Sensin olacak.

Dizide, Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken; Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat “Selvi” olarak seyirciyle buluşacak.

ÖLENE KADAR İNTERNET ÖZEL FRAGMAN

ÖLENE KADAR 1. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

Engin Akyürek, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken kendini hapiste bulan bir genci canlandıracak.  Dizinin Ömer isimli kötü adamına ise Sarp Levendoğlu hayat verecek.

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan ‘Ölene Kadar’ dizisi Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor.

ÖLENE KADAR DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Başarılı oyuncu Engin Akyürek, “Ölene Kadar” dizisiyle, atv ekranında izleyicisiyle buluşacak. Engin Akyürek dizide; müebbet hapse mahkûm edilişinin 11’inci yılında tek celsede mahkûmiyetinden kurtulan ve geçmişinin peşine düşen Dağhan karakterini canlandırıyor. Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı, başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan ve Tansu Biçer’in yer aldığı “Ölene Kadar” dizisi yayınlanan ilk teaser’ı ile büyük ses getirdi. Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikâyelerini konu alan “Ölene Kadar” dizisinde Engin Akyürek, bu kez hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkûmu olan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkıyor.

Dağhan, 11 yıl hapis yatmış ve hayata dair tüm umutlarını yitirmişken çıkagelen bir yabancı sayesinde yeniden yaşamına döner. Ama tek farkla… Artık o masum adam, 11 sene önce dahil edildiği oyunu bozmak için her şeyi göze alacaktır. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Engin Akyürek’in “Ölene Kadar” dizisinde canlandıracağı “Dağhan” karakteri de hayranları tarafından heyecanla bekleniyor.

İlk tanıtımın yayınlanmasıyla birlikte Türkiye’deki hayranlarının yanı sıra tüm dünyadaki, özellikle Ortadoğu ve Latin Amerika’daki hayranları da büyük ilgi gösterdi. Şimdiden büyük merakla beklenen “Ölene Kadar”ın oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan, ve Tansu Biçer başrollerde yer alırken onlara Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter, Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz gibi birbirinden önemli isimler eşlik ediyor.

ÖLENE KADAR DİZİSİNİN FRAGMANI YAYINLANDI

Engin Akyürek’in Müebbet dizisindeki rolü de belli oldu. Engin Akyürek, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken kendini hapiste bulan bir genci canlandıracak.  Dizinin Ömer isimli kötü adamına ise Sarp Levendoğlu hayat verecek.

Engin Akyürek, hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan ‘Dağhan’ karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fahriye Evcen ise yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de ‘Dağhan’ın müebbetine son veren avukat ‘Selvi’ olarak seyirciyle buluşacak.
İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. ‘Dağhan’ı müebbetten kurtaran, ‘Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Oyuncu kadrosunda Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in yanı sıra Sarp Levendoğlu Gülcan Arslan, Tansu Biçer, Lale Mansur, Ragıp Savaş, Kadriye Kenter, Serpil Gül, Taner Turan, Ferdi Sancar, Gizem Kala, Cihat Süvarioğlu, Aykut Akdere ve Fatih Dokgöz yer alan ‘Ölene Kadar’ dizisi, ocak ayında ATV’de seyirciyle buluşacak.fahriye-evcen-esaretin-bedeli

Engin Akyürek, Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu‘nun başrollerde oynayacağı yeni dizinin ismi bir defa daha değişti. olarak değiştirildi. İlk olarak Esaretin Bedeli olarak düşünülen yeni dizinin adı daha sonra Müebbet olarak değiştirilmişti. Ancak Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’in yeni dizisinin ismi yine değişti ve Ölene Kadar oldu.

Yapımcılığını Tims Productions’un üstlendiği, senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, Umur Turagay’ın yönettiği ve başrollerinde Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu, Gülcan Arslan, Ragıp Savaş ve Tansu Biçer’in yer aldığı Ölene Kadar dizisinin çekimleri sürüyor.

Ocak ayından itibaren atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Ölene Kadar, Fahriye Evcen’i 2 yıl aradan sonra ekranlara döndürecek. Güzel oyuncu, çocukken kalp nakli yapılan, abileri karanlık işlere bulaşmış idealist bir avukatı oynayacak.

Engin Akyürek’in Müebbet dizisindeki rolü de belli oldu. Engin Akyürek, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken kendini hapiste bulan bir genci canlandıracak.  Dizinin Ömer isimli kötü adamına ise Sarp Levendoğlu hayat verecek.

fahriye evcen (15)

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ölene Kadar dizisi atv – Ölene Kadar konusu ve oyuncuları

x