Şahan Gökbakar’dan Demet Akalın Okan Kurt sürprizi

Osman Pazarlama filminden kahkaha dolu fragman

09 Ocak 2016 Cumartesi, 00:57

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Osman Pazarlama’dan ilk fragmanı yayınlandı.

Recep İvedik 4′ adlı filmi 7.5 milyon kişi tarafından izlenen ve ‘tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi’ne imza atan Şahan Gökbakar’ın yeni filmi ‘Osman Pazarlama’, 19 Şubat’ta vizyona girecek. Osman Pazarlama’nın fragmanı da izleyenleri kahkahaya boğdu.

Çektiği her film bir fenomen olan ünlü komedyen, bol sürprizli ‘Osman’ karakteriyle izleyicinin gönlünde taht kuracak. Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar Kardeşler’in birlikte yazdığı ‘Osman Pazarlama’da, Demet Akalın da konuk oyuncu olarak rol aldı.

Ünlü şarkıcı, ilk kez uzun metrajlı bir filmde eşi Okan Kurt’la birlikte kamera karşısına geçti. Akalın; jet sosyetenin bulunduğu bir köşkte verilen davete ürünlerini pazarlamak için giden ‘Osman’ın gözüne kestirdiği isimlerden birini canlandırdı. Demet Akalın, verdiği şaşırtıcı tepkiyle ‘Osman’ı iyice hırslandırıp sürpriz gelişmelere neden olacak.

OSMAN PAZARLAMA FİLMİ FRAGMAN

 

GÜLDÜRECEK
Demet Akalın, kendisini oynadığı filmde; ‘Osman’la olan diyaloglarıyla herkesi kahkahalara boğacak. Togan Gökbakar’ın yönettiği ‘Osman Pazarlama’; aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir işadamı olabilmeyi hedefleyen ‘Osman Şaşmaz’ın macera dolu hikayesini anlatıyor.

You must be logged in to post a comment Login