Oyunbozan dizisi bitiyor mu final ne zaman?

Oyunbozan dizisine reyting darbesi

04 Mayıs 2016 Çarşamba, 15:47

Show TV’nin yeni dizisi Oyunbozan reytinglere yenilince erken final kararı aldı. Oyunbozan final bölümü ne zaman işte detaylar

Başrollerini Barış Kılıç, Tuvana Türkay ve Serhat Tutumluer’in paylaştıkları Oyunbozan  reytinge yenik düştü. Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan ve sezonun iddialı yapımlarından biri olan ‘Oyunbozan’ dizisi 4. bölümüyle erken final yaparak ekrana veda edecek. 16 Nisan Cumartesi ilk bölümüyle yayınlanmaya başlayan Oyunbozan dizisi Cumartesi akşamları Show Tv ekranında izleyenlerin karşısına çıkıyordu.

Dizi 7 Mayıs Cumartesi günü ekrana gelecek dördüncü bölümüyle final yapacak. Moralinin bozuk olduğunu söyleyen Türkay, “Dizilerin çokluğu ortada, ekrana geliyor ve kalkıyor” dedi.

Aka Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin başrolünü Barış Kılıç ,Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu, Kenan Bal paylaşıyordu. Oyunculara Serdar Orçin, Ceren Erginson, İlayda Akdoğan ve Ozan Dolunay dizide eşlik ediyordu. Dizinin yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak yapıyordu.  tuvana-türkay-barış-kılıç-oyunbozan-dizisi

 

OYUNBOZAN DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Bir yanda yıllardır büyük bir nefretle öç almak için bekleyen doktor Emre, diğer yanda sevdiği insanlarla hayat tarafından sınanan Ece… Oyunbozan, Emre ve Ece’nin imkansız görünen hikayesini anlatır.

Yıllar önce yaşadığı kaybın sorumlusu olarak medya imparatoru Mahir Yamaner’i gören Emre, Yamaner ailesine karşı akıl almaz oyunlar içine girecek; her türlü yolu mübah sayacağı bu yolculuğa Ece’yi de dahil edecektir.

Tuvana-Türkay-oyunbozan-dizisi

Anne ve babası yıllar önce ölen Ece, kardeşiyle birlikte teyzesinin evinde yaşar. Psikoloji mezunu olan Ece’nin tek amacı bir hastanede iş bulup kardeşi Ada’yla birlikte sade bir yaşam sürmek… Ancak işler istediği gibi gitmeyecek; alacağı haberle derinden sarsılacaktır. Kardeşi Ada, ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve küçük kızın yaşaması için tek çıkış yolu Emre’dir.
Bürokrasi ve cemiyet hayatındaki önemli isimlerden oluşturdukları, santaj dosyaları sayesinde gücü ellerinde tutan Yamaner ailesi bu defa Emre’nin kusurusuz görünen planı ile karşılaşacaklar.
Emre, Ada’nın hayatta kalması için Ece’yi, şoke eden bir teklif sunar. Köşeye sıkışan Ece önce reddetse de kardeşini ölümden kurtarmak için çaresizce daha sonra bu teklifi kabul edecektir. Ece ummadığı bir serüvenin içinde, Yamanerlerin yalısında gözlerini açacak.

Emre Ece’yi, Yamanerlerin yalısına kendi elleriyle gönderecek. Ancak zamanla aşık olacağı Ece’yi aslında bir engerek yuvasına hapsettiğini anlaması çok da uzun sürmeyecektir.
Aşkı da nefreti de tadacak olan Ece, önüne çıkan oyunları bir bir bozmak için elinden geleni yapacaktır.

You must be logged in to post a comment Login