Özcan Deniz’den şoke eden seri katil selfiesi

14 Haziran 2016 Salı, 11:38

Şarkıcılığı yanında oyuncu ve yönetmen kimliklerini de taşıyan Özcan Deniz Instagram hesabından hayranlarını şaşırtan bir paylaşımda bulundu.

‘Asmalı Konak’ dizisinde birlikte oynadığı Nurgül Yeşilçay ile İkinci Şans adlı filmi çeken Özcan Deniz, sosyal medya hesabından filminin setinden fotoğraflar paylaşarak hayranlarının heyecanını artırıyor. Filmin oyuncularını böylelikle takipçilerine tanıtan Deniz bir hayli iddialı olduğu projesi için gün sayarken geride bıraktığımız gün Deniz’in İnstagram hesabını açan takipçileri oldukça şaşırtıcı bir paylaşımla karşılaştı.

44 yaşındaki Özcan Deniz, şu an çekimleri devam eden yeni filmi “İkinci Şans”ın çekimlerinde Atalay Filiz’e benzeyen bir yardımcı oyuncuyla çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı.

“HUYU BENZEMESİN”
Deniz, paylaştığı fotoğrafların altına “Seri katilimiz varmış, bir selfie de biz çekelim dedik”, “Bir yardımcı oyuncumuz… Korktuk sette görünce, ama sıkıntı yok. Huyu benzemesin” notlarını ekledi.özc
Özcan Deniz’in takipçileri, fotoğraftaki kişinin gerçekten seri katil zanlısı Atalay Filiz olup olmadığını anlamakta güçlük çekti. Ancak Özcan Deniz bir süre sonra tartışma yaratan fotoğrafları hesabından sildi.dda

You must be logged in to post a comment Login