baby sensory

Ünlü oyuncu Ulan İstanbul dizisinde

Ulan İstanbul dizisine ünlü bir kadın oyuncu katılıyor

12 Ekim 2014 Pazar, 04:59

Ünlü oyuncu Özge Özder Ulan İstanbul dizisinde konuk oyuncu olarak rol alacak.
Uğur Polat, Al Pacino’ya Oscar getiren Kör Frank Slade rolüne büründü, Özge Özder’le tango şovu yaptı! Kanal D’nin başrollerini; Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Demet Gül, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları, sevilen dizisi  “Ulan İstanbul”un Pazartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde Özge Özder konuk oyuncu olarak yer alırken, Uğur Polat da Al Pacino’nun “Kadın Kokusu” filmindeki bir sahnesine gönderme yapacak.

Özge Özder dizide, Sevilay Karam adında, iş kadını görünümlü bir dolandırıcıyı canlandıracak. Mağdur ettiği kişiler de gariban olunca, Kandemir (Uğur Polat) ve çetesi duruma el koyacak. Sevilay’ı etkileyebilmek için “Kadın Kokusu”  filminden esinlenen çete, Kandemir’i görme engelli ve tanınmamış bir yazar olarak hedeflerinin karşısına çıkaracak.

Oscar’lı filmin meşhur tango sahnesi için kamera karşısına geçen Uğur Polat ve Özge Özder dansları ile yönetmen ve ekipten tam not aldılar. Ulan İstanbul sürprizlerle dolu yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20:00’de  Kanal D’de ekrana gelecek.

özge-özder-ulan-istanbul

You must be logged in to post a comment Login