Paramparça 33. bölüm fragmanı yayınlandı

15 Eylül 2015 Salı, 15:29

Paramparça dizisinin 21 Eylül Pazartesi yayınlanacak olan 33. bölüm ilk fragmanı yayınlandı.

Paramparça dizisi 14 Eylül’de yeni sezona bomba gibi bir bölümle girdi. Cihan’ın gizemli düşmanı olan Barış Falay’ın canlandırdığı Harun karakteri Paramparça’ya girdi. Harun’un geçmişteki bir olay nedeniyle Cihan’a duyduğu düşmanlık diziye damgasını vuracak.

Bu sezon kadroya dahil olan başarılı oyuncu Barış Falay’ın canlandırdığı Harun’un hikayesi, ‘Paramparça’da tüm taşları yerinden oynatırken, Gülseren (Nurgül Yeşilçay) ve Cihan (Erkan Petekkaya)’ın imkansız aşkları artık engel tanımayacak.

Herkesin hayatını bir kez daha altüst edecek gelişmelerin yaşanacağı ‘Paramparça’da iki ailenin kaderi, yeniden ve bu kez hiç umulmadık dinamiklerle birbirine bağlanacak.

Hazal’ın sesini duyan var mı?
Yalıda büyük huzursuzluklar yaşanırken, garajda patlayan bomba, bundan sonra yaşanacak çok daha büyük sorunların habercisidir. Patlama sesi, tekerlekli sandalyesinden Boğaz’ın serin sularına düşen Hazal’ın çığlığına karışır.

Dilara ve Gülseren Yalıda bir arada!
Kurulan tuzak sonucu nezarethanede olan Ozan’dan da haber alamayan Cihan, kendisinin ve ailesinin büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu anlar. Dilara, Gülseren’in yalıdan gitmesini isterken, Cihan, sevdiği kadın Gülseren’i tehlikenin içine atmamaya kararlıdır.

You must be logged in to post a comment Login