Paramparça 59. bölümde büyük şok

Paramparça’da ortalık çok karışacak!

28 Mart 2016 Pazartesi, 14:06

Paramparça dizisinin 28 Mart Pazartesi ekrana gelecek olan 59. bölümünde şok gelişmeler yaşanacak.

Paramparça dizisinin yeni bölüm fragmanında Harun Dilara’nın çocuğunu doğurduğunu öğrenince çılgına dönüyor. Hazal’ın hain planı karşısında Cansu ne yapacak? Paramparça yeni fragmanda  Harun bebeğin babasının kendisi olduğunu öğreniyor. Candan Dilara’yı öldürmeye teşebbüs ediyor. Peki Dilara’ya ne olacak?

DENİZ GEÇMİŞİYLE YÜZLEŞİYOR
Hazal’ın doğum gününde yaşadığı şok ile eve giden Deniz’i ikinci bir şok beklemektedir. Annesinin ölümünden Rahmi Bey’i sorumlu tutan Deniz, hesap sormak için yalıya gider ve bu süreçte annesinin geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır. Cihan ise Hazal’ın kötülüklerini daha fazla alttan almamaya karar verir. Demir’e bakıcı olarak yalıya gelen Sevinç artık, Hazal’ın suç ortağıdır.

HARUN, BEBEĞİN DOĞUMUNU ÖĞRENİYOR
Dilara’nın doğumunu Maide Hanım’dan öğrenen Harun, Demir’in kendi çocuğu olduğuna emindir. Maide Hanım, vakıf bahanesiyle yalıya gider ve bebeğe ait bir eşyayı gizlice alır. Dilara’dan bir şans daha istemeye kararlı olan Harun, Dilara ile yüz yüze gelmenin bir yolunu bulur ancak, Candan bu buluşmaya izin vermeyecektir.

PARAMPARÇA 59. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA’DA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Dilara, oğlu Demir’i kucağına alırken, Cihan, Harun’un bebeğine babalık yapmanın burukluğunu yaşar. Ozan ise bebeği asla kabullenmez. Rahmi Bey, Cihan’a Deniz’in yalıya gelip paraları suratına fırlatmasının nedenini anlatır ve Deniz’in annesi Nergis ile ilgili bildiği tüm gerçekleri Cihan’a açıklar. Ozan ise  Cihan’ın Zeynep’i kendisinden uzak tutmak için yüklüce bir para verdiğini öğrenir.

HAZAL’IN HEDİYESİ
Hazal, terapisti Ayşe’yi görmeye kliniğe gider. Aynı dakikalarda Harun da Ayşe’yi ziyaret için kliniktedir. Hazal, Cansu ve Deniz’i ayırmaya kararlıdır. Fırsat ise ayağına gelir. 18’inci doğum günü için Ece Seçkin’in sahneye çıktığı ihtişamlı bir parti veren Hazal, Cansu için hayat boyu unutamayacağı bir hediye planlamıştır…

You must be logged in to post a comment Login