Paramparça 91. bölümde kim öldü?

Paramparça dizisinin 91. bölümünde çatışmada kim öldü sorusu yanıt bulacak!

Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’, 13 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de 91’inci bölümüyle ekranda.

Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu Yıldız Tunç’a ait olan ‘Paramparça’nın yeni bölümünde soluklar tutulacak…

CİHAN’IN DESTEĞİ
Yaşanan çatışmada çok kişi vurulur. Harun’a ambulansta ilk müdahale yapılır. Bu sırada, Mithat’ın da polis olduğu da ortaya çıkmıştır. Başta Hazal olmak üzere herkes şoktadır. Harun’un durumunun ağır olduğunu öğrenen Dilara’ya en büyük desteği Cihan verir.

ACI HABER GELİYOR…
Gelen ölüm haberi ile herkes kahrolur… Cihan, Damir’in bu işte parmağı olduğundan şüphelense de, elinde delil yoktur. Üstelik aynı çatışmada Damir’in de vurulmuş olması Cihan’ın kafasını karıştırır.

HAZAL, DAMİR’E İNANIYOR
Peşindeki adamları atlatamayınca yardım istemek için Damir’e giden Asuman gerçeklerle yüzleşir. Damir ise Hazal’a kendisiyle ilgili bazı bilgiler verir. Damir’in anlattıkları, Hazal’ın Damir’e daha da bağlanmasına yol açar.

PARAMPARÇA 91. BÖLÜM FRAGMANI

Yapım: Endemol Shine Türkiye

Yapımcılar: Gökhan Tatarer, H.Hakan Eren

Dramalar Direktörü: Cengiz Deveci

Proje Tasarım: Hülya Vural, Gökhan Tatarer Cengiz Deveci

Yönetmen: Altan Dönmez

Senaryo: Yıldız Tunç

Müzik: Ayşe Önder, Mayki – Murat Başaran, Ümit Önder, Kalan Müzik

Sanat Yönetmeni: Nilüfer Uzun Deveci

Görüntü Yönetmeni: Volkan Ak; Cumhur Aksu

Oyuncular

Cihan: Erkan Petekkaya, Dilara: Ebru Özkan Saban, Harun: Barış Falay, Asuman: Mine Tugay, Özkan: Tolga Tekin, Keriman: Nursel Köse, Damir: Sarp Akkaya, Yıldırım: Ertuğrul Postoğlu, Hazal: Alina Boz, Ozan: Burak Tozkoparan, Cansu: Leyla Tanlar, Deniz: Ceyhun Mengiroğlu, Mithat: Sarpcan Köroğlu ve Ekrem: İlhan Şeşen ve Rahmi: Civan Canova

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Paramparça 91. bölümde kim öldü?

x