baby sensory

Paramparça dizisi Star TV

Paramparça dizisi 19. bölümde neler olacak?

06 Nisan 2015 Pazartesi, 17:00

Paramparça dizisi konusu, oyuncuları ve yeni bölüm fragmanı

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’nın paylaştığı, yapımcılığını Endemol Türkiye’nin üstlendiği Paramparça 6 Nisan Pazartesi akşamı 19. bölümüyle ekranlarda olacak.

GENÇ YILDIZ ALİNA BOZ’UN HAYATINI DEĞİŞTİREN OLAY-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

19. BÖLÜM KONUSU

Ozan Kaza geçiriyor.
Ozan, babasının doğum günü hediyesi olarak aldığı otomobil ile büyük bir kaza geçirirken aynı saatlerde Gülseren ve Cansu’nun da başı derde giriyor.

Gülseren boşanıyor
Özkan’dan bir türlü boşanamayan, gördüğü şiddet ve baskı nedeniyle intiharın eşiğine gelen Gülseren bu kez Cihan ve avukatı Yıldırım’ın yardımıyla Özkan’dan boşanıyor. Ancak yine de kurtulamıyor.Çünkü Dilara ateşle oynuyor! Cihan ve Gülseren’den intikam almak için Özkan’ı şoför olarak işe alan Dilara, Cihan’ın çok sert tepkisiyle karşılaşıyor; Cihan, Gülseren dışında her şeyini kaybetmeyi göze alıyor.

Hazal’ın tehlikeli oyunu ne?
Tüm bunlar olup biterken, Cansu’yu günden güne daha çok kıskanan Hazal da boş durmuyor ve herkesin hayatını tehlikeye atacak bir hamle yapıyor.

19. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA’DA NURGÜL YEŞİLÇAY’IN ROLÜ NEDEN AZ? DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

16. BÖLÜM KONUSU

Dilara boşanmaya engel olacak mı? Özkan’ı hapisten çıkaran ve onunla yeni bir pazarlık yapan Dilara, amacına ulaşır. Dilara için sırada, Gülseren’in boşanmasını engellemek vardır ve bunun için akıllara durgunluk veren bir plan yapar. Cansu Hazal’ı tehdit ediyor! Sonunda Cansu ile aynı okula gitmeyi başaran Hazal, Cansu ile iyiden iyiye uğraşmaya başlamıştır. Cansu ise kendisinden hiç beklenmeyen bir çıkış yapar ve yalıya geri dönüp Hazal’ı oradan göndermekle tehdit eder.

NURGÜL YEŞİLÇAY’IN DEKOLTESİ INSTAGRAM’I SALLADI-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

SİNAN AKÇIL SÜRPRİZİ

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl Paramparça dizisinde rol alacak. Dizinin yeni bölümdeki sürpriz doğum günü partisinde sahne alacak olan ünlü şarkıcı şarkılarıyla da diziye renk katacak.sinan-akçıl-paramparça Ozan’ın 18’inci doğum günü gelmiştir. Tüm ailenin bir arada olacağı bu geceyi etrafa gövde gösterisi için fırsat olarak değerlendiren Dilara, Ozan’a sürpriz doğum günü organize eder. Özkan gizlice Gülseren’in evine giriyor. Dilara’dan hayli etkilenen Özkan, Gülseren’in, “Bundan sonra kimseye eyvallahım yok” sözüyle çileden çıkar. Gülseren’in evde yalnız olduğu bir gece Keriman büyük bir yalanla eve girmeyi başarır. Gülseren ise başına gelecekleri sezmiş gibi Keriman’a çıkıp gitmesini söyler ancak artık çok geçtir çünkü Özkan da evin içindedir…

Paramparça dizisi 16. bölüm fragmanı yayınlandı

PARAMPARÇA 14. BÖLÜM KONUSU (2 MART PAZARTESİ)

Gülseren ölümle burun buruna Özkan ile evde baş başa kalan Gülseren kendisini koruyabilmek için her yolu dener. Ancak Özkan’ı durdurmak mümkün değildir. Gülseren için tek kurtuluş yolu camdan atlamaktır… Özkan, yaptıklarına pişmandır ama yine öfkesine yenilir. Bütün bu olanlardan sorumlu tuttuğu Cihan’a gözdağı vermek isterken başına büyük bir bela açar. Alper komada Komada olan Alper eğer gözünü açıp kendisine saldıranın Rahmi Bey olduğunu söylerse, Rahmi Bey kadar Cihan ve Dilara’nın da başı dertte demektir. Hazal’ın foyası ortaya çıkıyor Cansu’yla ettiği kavgadan sonra ev halkını kendi tarafına çekmeyi başaran Hazal’ın foyasını ortaya çıkarabilecek tek kişi Ozan’dır. Tüm bu olup bitenler Dilara’yı bir karar vermek zorunda bırakır: Hazal yalıdan kesinlikle gidecektir. Hazal’ın ise Gülseren’in yanına dönmeye hiç niyeti yoktur; o da son kozunu oynar. 2 Mart Pazartesi Günü Saat 20:30’da Star TV’de…

PARAMPARÇA 14. BÖLÜM 1. FRAGMANI

13. BÖLÜM KONUSU

Cihan, Özkan’dan hesap soruyor Cansu’nun öz babası Özkan ile buluşması Cihan’ı çıldırtır. Özkan’ın döndüğünü Gülseren’den değil de Cansu’dan duymak Cihan için yıkım olmuştur. Özkan’la yüzleşmeye giden Cihan, sinirlerine hakim olamaz ve yumruk yumruğa kavga ederler. Cihan’ın damarına nasıl basılacağını anlayan Özkan ise plan değiştirir. Hazal’ı geri verelim Dilara ile Rahmi, Özkan’ın kefaletini ödeyip İstanbul’a getirttiklerine çoktan pişman olmuştur.paramparça-cihan-özkan Dilara’nın, Özkan’ı kendilerinden uzak durması için Hazal’ı geri vermeyi teklif etmesi Hazal için gerçek bir yıkım olur. 500 bin Euro’luk pazarlık Duruma el koymaya karar veren Rahmi, Keriman’la çocuklar üzerinden pazarlığa oturur. Dilara’nın direktifiyle işinden olan Gülseren artık Derya’nın evinde kalamayacağını da anlar. Gidecek yeri olmayan Gülseren için Özkan’ın yanına dönmekten başka çare kalmamıştır. 23 Şubat Pazartesi Günü Saat 20:30’da Star TV’de…
GÜLSEREN’İN KOCASI ÖZKAN DAHA ÖNCE ÜNLÜ BİR ROLDE OYNAMIŞTI DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

PARAMPARÇA 13. BÖLÜM FRAGMANI

12. BÖLÜM KONUSU CİHAN VURULUYOR ÖZKAN ORTALIĞI KASIP KAVURUYOR!

Cihan yaşam savaşı veriyor! Alper tarafından vurulan Cihan hastanede yaşam savaşı verirken Dilara’ya planlarını uygulayabilmek için gün doğmuştur. Cihan’ın vurulduğunu Özkan’dan öğrenen Gülseren için Özkan’ın “Cihan Gürpınar diye biri yok artık” sözleri son darbe olur. Hastanede hesaplaşma Cihan’ın kaldırıldığı hastaneye koşan Gülseren, Dilara ile karşılaşır. Dilara, onun Cihan’ı görmesine izin vermez ve kovmaktan beter ederek odadan atar. Yaşadıklarının şokunu üzerinden atamayan Gülseren’i altüst edecek çok önemli bir gelişme daha yaşanır. Bu kez yolun sonuna geldiklerini düşünen Alper ve Solmaz için olaylar onları bile şaşırtacak biçimde gelişir. Yalıda dışlanan Hazal’ın beklenmedik çıkışı ise herkesi hayrete düşürür. 16 Şubat Pazartesi Günü Saat 20:30’da Star TV’de…paramparça-cihan

paramparça-özkan-cansu

PARAMPARÇA 11. BÖLÜM KONUSU CİHAN’I KİM VURDU?

Dilara ve Alper’in büyük sırrı ortaya çıkıyor
Hazal, yalıya izinsiz davet ettiği arkadaşları yüzünden zor anlar yaşar.  Rahmi ve Dilara, Almanya’dan getirttikleri Özkan’ın, Hazal’ın etrafında dolaşmasından rahatsızdır. Son bir uyarı yapmaya Özkan’ın evine gider ancak Özkan da kendi planlarını uygulama peşindedir. paramparça-dilara-keriman-özkanPARAMPARÇA DİZİSİNİN BAŞARI SIRRI BU FOTOĞRAFLARDA GİZLİ! – DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Dilara ve Alper’in herkesten sakladıkları büyük sırları açığa çıkar. Bu şok edici ilişki karşısında Cihan duyduklarına inanmakta zorlanır. Bu kez Alper’den kesin olarak kurtulmaya kararlıdır.

Cihan’ı kim vurdu?

paramparça-11-cihanGülseren, Özkan’ın dönüşünü Cihan’a anlatmaya karar verir. Cihan ve Gülseren buluşmak için sözleşir ancak Alper, Cihan’ın yolunu keser. Tam bu sırada Özkan da Cihan ile konuşmak için oradadır. Yaşanan tartışma kavgaya dönüşür ve o sırada Cihan vurulur.

11. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA DİZİSİNİN OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

NURGÜL YEŞİLÇAY
GÜLSEREN

32 yaşında. Eşi Almanya’ya gittikten sonra görümcesi Keriman ve kızı Hazal ile birlikte yaşıyor. Az bir maaşla perdeci, pastane vb yerlerde çalışıp evin geçimini sağlıyor. Onurlu, çalışkan bir kadın. Gelişen bazı olaylar üzerine tanıştığı Cihan’a istemeden aşık olur. Bir yanda uzun zaman önce rafa kaldırdığı duyguları diğer yanda kızıyla ilgili ortaya çıkan zorlu durum arasında kalır.

paramparca-dizisi-1PARAMPARÇA SETİNDE EĞLENCELİ ANLAR-VİDEO İÇİN TIKLAYIN

ERKAN PETEKKAYA
CİHAN

41 yaşında. Sağduyulu, dürüst ve başarılı bir işadamı. Eşi Dilara, oğlu Ozan ve kızı Cansu ile çok lüks bir evde yaşıyorlar. Hizmet sektöründe restoran ve kafe zincirleri var. Uzun zaman önce bitirmeyi denediği evliliğini tekrar bitirmek isterken tanıştığı Gülseren’de eşinde bulamadığı içtenliği ve sahiciliği görüp istemeden aşık olur. Duyguları, evliliği ve çok sevdiği “kızı” arasındaki gel gitleriyle bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

EBRU ÖZKAN
DİLARA

Cihan’ın eşi. Güzel bakımlı ve sosyal bir kadın. Aynı zamanda aileden gelen sermaye ile Cihan’ın sahibi olduğu şirketlerin ortağı. Ancak işlerle ilgilenmiyor, Kimsesiz Çocuklara Toplumsal Destek Vakfı’nda başkan olmak en çok ilgilendiği konu. Şefkatli ve özverili bir anne olmaktan çok, çevresindekilerin imrendiği bir aile hayatına sahip, ait olduğu cemiyetin takdir ettiği bir kadın olmaya önem veriyor. . Oldukça titiz, düzenli, soğuk ve mesafeli bir karakter.

paramparca-dizisi-2

NURSEL KÖSE
KERİMAN

Gülseren’in görümcesi. Kendisine ve kardeşi Özkan’a aileden kalan evde Gülseren ile birlikte yaşıyor. Gülseren’in o evde oturma hakkı olmadığını iddia edip onu huzursuz etmekle kalmıyor, Özkan ile gizliden haberleşip Özkan’ın gönderdiği paraları Gülseren’e söylemeden biriktiriyor. Kendi çıkarı için yapmayacağı kötülük, çevirmeyeceği entrika yok.

ALİNA BOZ
HAZAL

İŞTE PARAMPARÇA’NIN GENÇ YILDIZI HAZAL’IN GERÇEK ANNESİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Gülseren’in 15 yaşındaki kızı. Babasının Almanya’da olması ve kendileriyle ilgilenmemesi yüzünden neredeyse babasız büyümüş bir karakter. Maddi sıkıntı içinde olmalarına rağmen lükse ve statüye çok düşkün. Bu uğurda annesine yalan söylemekten çekinmiyor, dersleriyle ilgilenmek yerine sosyal hayatta popüler olan yerlerde gezmeyi tercih ediyor.

paramparca-dizisi-3

LEYLA TANLAR
CANSU

Cihan – Dilara çiftinin 15 yaşındaki kızları. Derslerinde ve spor olarak yaptığı binicilikte oldukça başarılı. Sıcak, dürüst ve iyi bir karakter. “Annesi”nin mesafeli tutumundan ve başarı hırsından dolayı babası ile daha iyi bir ilişki içerisinde. Maddiyat yerine maneviyata önem verir. En büyük destekçisi abisi Ozan’dır.

CEMAL HÜNAL
ALPER

Cihan ile aynı yaşlarda ve Cihan’ın küçük hisseli ortağı. Hırslı ve kifayetsiz bir adam. Aileden zengin ancak zamanla servetini eritmiş. Aslında küçük ölçekli bir işadamı ama Cihan sayesinde daha büyük sofraya oturmak istiyor. Bu amacı için Cihan’ın kuyusunu kazmaktan çekinmeyen bir karakter. Karısı Solmaz’la çıkar birliği açısından uyum içindeler.

paramparca-dizisi-4

TOLGA TEKİN
ÖZKAN

Gülseren’in lise son sınıfta kaçarak evlendiği havai, sorumsuz ve çapkın eşi. Kolay yoldan para kazanma derdinde olup uzun süreli çalışamayan bir karakter. Hazal beş yaşındayken gittiği Almanya’da başka biriyle birlikte olup kanunsuz işler yaparak hapse girmiştir. Gülseren ve Hazal ile hiç görüşmediği gibi kızı için gönderdiği ufak tefek paraları da kardeşi Keriman biriktirmektedir. Gülseren bir süreden beri onu boşamak istemekte ancak Özkan bulunamadığı için yasal engellerden dolayı boşanamamaktadır.

GÜNEŞ EMİR
SOLMAZ

Alper’in eşi ve Dilara’nın en yakın arkadaşı. Cihan ve Dilara’nın arasını açmak için gizliden iş çevirmekten çekinmez. Dar gelirli bir aileden geliyor. Aileden zengin Alper ile ne yapıp edip evlenmiş, sosyeteye dahil olmuş. Zamanla Alper’in aile serveti eridiği için Cihan’la büyük bir iş ortaklığının onların tek çıkış yolu olacağını düşünüyor.

paramparca-dizisi-5

BURAK TOZKOPARAN
OZAN

17-18 yaşlarında, öğrenci. Ergenlik döneminde olduğundan babası ile araları çok iyi değil. Kardeşi Cansu ile arası çok iyi. Cansu ile ilgili olayları öğrendikten sonra da bu sıcak ilişki devam eder.

Hazal yeni bir tatkikler peşinde! Dilara’nın aile imajlarını düzeltmek için ayarladığı TV programının fiyaskoyla sonuçlanmasının ardından Cansu’nun da evden gitmesiyle ortalık iyice karışır. Kızlarının peşine düşen Cihan ve Dilara onu hiç ummadıkları bir yerde bulur. Ancak daha önce davranan biri vardır. Cansu’nun Gülseren’e “Seninle kalabilir miyim” diye sormasına tanık olan Dilara hiç beklemediği bu gelişme karşısında şoka girer. Bütün bunlar olurken Hazal da yalıdaki yerini sağlamlaştırmak için yepyeni bir taktik geliştirir. Gülseren’e büyük tuzak! Gülseren’i Cihan’dan uzak tutmaya kararlı olan Rahmi ise fırsat kaybetmeden yeni bir planı Dilara’nın onayıyla devreye sokar. Rahmi’nin baş başa buluşma teklifini kabul eden Gülseren’e tuzak kurulmuştur. Bu arada Keriman da boş durmaz. Onun da Gülseren ile ilgili ince hesapları vardır. 26 Ocak Pazartesi Günü Saat 20:30’da Star TV’de…

“Cansu ve Hazal benimparamparça-8-3le yaşayacak”

Cihan, Dilara’dan boşanmakta ısrarcıdır. Dilara bunu tek bir şartla kabul edeceğini söyler ve ekler:  “Cansu ve Hazal benimle yaşayacak. Gülseren hiçbir şekilde ne Cansu’yu ne de Hazal’ı görmeyecek.”

STAR TV’DEN FLAŞ PARAMPARÇA KARARI / HABER İÇİN TIKLAYIN

PARAMPARÇA İZLEMEK İÇİN 10 NEDEN-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Gülseren, bir yandan kendisine atılan iftirayı temizlemek diğer yandan da yalıya yerleşen ve halinden hayli memnun görünen Hazal’ı geri alabilmek için harekete geçer ancak Hazal’ın, ‘O kadın’ diye bahsettiği Gülseren’in yanına dönmeye hiç niyeti yoktur.

Dilara’nın planları altüst oluyor
Hazal yerleştiği yalının ve yaşamaya başladığı hayatın kurallarını hiçe sayar.Açgözlülüğü, kabalığı ve şımarıklığı Dilara’yı zaman zaman çileden çıkarsa da, Dilara amacına ulaşıncaya kadar onun huyuna gitmesi gerektiğinin bilincindedir.

paramparça-8-2
Cansu, herkesin yüreğini ağzına getiriyor.
Bütün bunlar olup biterken gazetede çıkan bir haber herkesi allak bullak eder. Bu haberle birlikte Dilara’nın planları da altüst olur. Dilara, yalıda kendi varlığını koruyabilmek için her şeyi göze alan Rahmi Bey’in desteğiyle, kimsenin kendisinden beklemediği bir şey yapar. Ancak işler burada da istediği gibi gitmez. Ozan, Gülseren’e kameralar karşısında ‘Ailemizin metresi’ deyince ortalık karışır. Cansu ise tüm bu yaşananlara daha fazla dayanamayarak aldığı zor kararla herkesin yüreğini ağzına getirir. paramparça-8-4

PARAMPARÇA 8. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA 8. BÖLÜM

Cihan ve Dilara ilişkisi çıkmaza giriyor!

Son bölüm finalinde yalıda Rahmi’nin Gülseren’in kolyesini Erkan’ın cebinde bulduğunu söylemesiyle Cansu, Hazal, Cihan ve Gülseren bambaşka bir şokun içine sürüklendiler.
Dilara’nın düzenlediği yemeğin, sırf kendisini küçük düşürmek ve çocuklarının önünde suçlamak olduğunu anlayan Gülseren, “Hayat Adil değil Dilara, benim size gücüm yetmez!”diyerek yalıdan ayrılacak, yaşananlar Cihan ile Dilara’nın ilişkisini iyice çıkmaza sokacak.  Bir yandan babası, diğer yandan karısı tarafından üzerinde kurulan baskılar sonucu geri dönülmez kararlar vermek zorunda kalan Cihan, Dilara’ya rest çekecek.

paramparça-1PARAMPARÇA’NIN HAZAL’I SÜRPRİZ BİR KARAR ALDI-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN
Dilara, Cihan’ın kendisinden boşanmak istemesinin sebebi olarak gördüğü Gülseren’e öldürücü bir darbe indirmeye karar verir ve harekete geçer.  Her şeyini kaybettiğini düşünen Gülseren’se hayattan umudunu kesmiştir. Bir yandan yemekte yaşadıkları, diğer yandan görümcesi Keriman ve kızı Hazal’ın sözleri beyninde yankılanmaktadır. Bütün bu olayların etkisiyle kendini kaybeden Gülseren esas şoku gözünü açtığında başucunda bekleyen kişiyi gördüğünde yaşar.

6. BÖLÜM KONUSU

Dilara, çocukların karıştığı gerçeğini artık kabul ediyor.
Dilara’nın, evine gittiği Gülseren’e beklenmedik bir teklifte bulunup, “Cihan’la oturduk düşündük ve sizi evimize davet etmeye karar verdik! Cansu da olsun, Hazal da olsun, hep beraber konuşalım!” demesiyle, yaşananlar çok farklı bir boyuta geliyor.

Gülseren, Dilara’nın “Çocuklar için en doğru olanı oturup hep birlikte konuşalım” teklifini kabul edip, Hazal ve Keriman’la birlikte yalıya gidiyor. Hazal’ın yalının ihtişamından etkilenerek hangi odada kalacağını sorması hem Gülseren’i hem de Cansu’yu sarsacak. Eşi Dilara ile kızını yetiştiren Gülseren arasında kalan Cihan için ise zor anlar yaşayacak.

Hayatı boyunca özendiği zengin yaşama kavuşma hayallerinde olan Hazal, Cansu’nun odasını, eşyalarını görünce gittikçe hırçınlaşıyor. Cansu da yaşananların baskısıyla ilk defa bir araya geldikleri Hazal’a karşı gittikçe sert cümleler kurmaya başlıyor. Hazal ve Cansu’nun doğumda karışmalarının kendisi için fakirlikten kurtulmanın tek yolu olduğunun farkında olan Keriman, bu zengin aileden para koparmak için aklına gelen her yolu deneyecek ve hayatında ilk kez kapısından girdiği böyle zengin bir yaşam karşısında amacına kavuşmak için her şeyi yapacaktır.

Dilara’nın kendi evinde verdiği akşam yemeğinde bomba patlıyor! Gülseren’in bilmeden yaptığı bir ihmalkarlık iki ailenin bir araya geldiği akşam yemeğini zehir ediyor. Olanlar Dilara’yı bile şaşkına çeviriyor. Bu akşamdan sonra ilişkiler daha da sertleşiyor ve çıkmaza giriyor.

PARAMPARÇA 4. BÖLÜM KONUSU

Gülseren hesap soracak Dilara’nın hiç kimseye haber vermeden Hazal’ı okuldan alıp alışverişe götürmesi Gülseren’i çileden çıkartır. Dilara’ya hesap sormak için Gürpınar Ailesi’nin kapısına dayanan Gülseren Cihan dahil herkese meydan okur. Büyük ittifak Son yaşananların ardından sabrı iyice taşan Cihan, Dilara ile boşanmak için harekete geçer. Cihan bunun için her türlü bedeli ödemeye hazırdır. Fakat bu, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Cihan yıllar sonra ortaya çıkan babası Rahmi’nin gelişinden hiç hoşnut değildir. Rahmi oğluna karşı gelini Dilara ile ortak hareket eder. Amaçları Hazal’ı Gülseren’in elinden almaktır. Cihan’ın yeni işine ortak olmak isteyen Alper ise çok riskli bir hamle yapmaya karar verir. Hazal’ın oyunu Yaşananlar Cansu’yu mutsuz ederken Hazal, hep arzu ettiği zenginliğe yaklaşmış olduğu için mutludur. Bir an önce Gürpınar Ailesi’nin yanına gitmeye kararlı olan Hazal herkesin yüreğini ağzına getirecek bir oyun oynar. Öte yandan Keriman’ın Hazal için yaptığı pazarlık herkesi çok şaşırtacaktır. 22 Aralık Pazartesi Günü Saat 20:30’da Star TV’de…

Paramparça 4. Bölüm Fragmanı

3. BÖLÜM KONUSU

Cihan ve Dilara evliliklerini sorguluyor.
Her iki çocuğun ve ailelerin yaşadığı travma tüm hayatları Paramparça edecek. Mutsuz bir evlilik yaşayan Cihan ve Dilara çifti, kızları Cansu’nun öz annesi ile kurduğu ilişkinin de etkisiyle, çatırdayan evliliklerini sorgulayacak. Özellikle Dilara’nın yaşananları yok saymaya çalışması, herkesin geri dönülmez kararlar vermesine sebep olacak.

Hazal zengin hayatın etkisine kapılıyor!
Fakir bir mahallede tezgahtarlık, garsonluk yaparak kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren’in kızı Hazal, doğumunda yaşanan karışıklığı öğrenmesiyle, “gerçek” anne ve babasının izini çok kısa sürede bulacak. Dilara’nın sunduğu zengin hayatın etkisine çok çabuk kapılan Hazal, yoksunluklarla yüklü hayatına kendince yeni bir çıkış formülü üretecek.

Gülseren gerçek kızı Cansu ile bağ kuracak.
Gülseren bir yandan büyüttüğü kızı Hazal’ı kaybetmekten korkarken diğer yandan da öz kızı Cansu ile bir bağ kurmak isteyecek. Kızları dolayısıyla sık sık görüşmek durumunda kalan Cihan ve Gülseren arasındaysa çekim gittikçe artacak.

PARAMPARÇA DİZİSİ 3. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA-DİZİSİ-3
PARAMPARÇA DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Star Tv ekranlarının yeni dizilerinden Paramparça’ya yepyeni bir oyuncu katılıyor!

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’nın bulunduğu, yapımcılığını Endemol’un üstlendiği diziye yeni bir oyuncu katılıyor. Daha önce Karadayı, Fatmagül’ün Suçu Ne? dizilerinde rol alan başarılı oyuncu Civan Canova Star Tv’nin dizisi Paramparça’ya katılacak. Dizide ‘Rahmi’ karakterine hayat verecek olan oyuncu diziye 3. bölümden itibaren katılacak.

Civan Canova

PARAMPARÇA’NIN TANITIM GECESİNDE NURGÜL YEŞİLÇAY’DAN DEKOLTE ŞOV! – FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

PARAMPARÇA 2. BÖLÜM KONUSU
Hiçbir şey gizli kalmayacak… Cansu öz annesini bulacak!

Cihan ve Dilara’nın gerçek anne-babası olmadığını öğrenen ve babasının bütün çabasına rağmen kendisini evdeki bir yabancı olarak hissetmeye başlayan Cansu, öz annesini bulmak için harekete geçer. Bir yandan görümcesi Keriman’ın kaprisleriyle bir yandan da kızı Hazal’ın bitmeyen istekleri karşısında çaresiz kalan Gülseren ise çok zor günler geçirmektedir. Gözü yükseklerde olan kızı Hazal, boyundan büyük işlere kalkışıp başını derde sokar.

Öz annesini bulacak!
Cihan’ın eşi Dilara, öz kızının bulunması halinde bütün düzenlerinin yerle bir olacağı endişesiyle hiçbir şey olmamış gibi davranmaya çalışırken, Cansu, abisi Ozan’ın da yardımıyla öz annesinin kim olduğunu öğrenmeyi başarır.

Kızımı benden asla alamazsınız!
Gerçek kızının Cansu olduğunu öğrenen Gülseren ise çok az insanın başına gelebilecek bu büyük travma karşısında yıllarca yetiştirdiği kızını kaybetme korkusu yaşarken, bir yandan da ‘gerçek’ kızının hayatına aniden girişiyle alt üst olacaktır.

PARAMPARÇA 2. BÖLÜM FRAGMANI

“Paramparça” ile bir dizide ilk defa başrolleri paylaşan Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’ya, Ebru Özkan, Cemal Hünal, Cihan Canova ,Tolga Tekin, Güneş Emir gibi başarılı oyuncuların yanı sıra, bu sene Antalya Altın Portakal’da En İyi Yardımcı Kadın oyuncu ödülünü alan Nursel Köse eşlik ediyor.

1 Aralık Pazartesi, saat 20:00’de ekrana gelecek  dizide farklı zamanlarda yaşanan iki kaza ile yolları kesişen, 6 kişinin hayatı bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken, sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirlerine bağlanacak.

Yedi ay ön hazırlık yapıldı
Endemol’ün Türkiye’de yapımını gerçekleştirdiği ilk dizi olan “Paramparça”da, İstanbul’un bir çok mekanı da ilk defa bir diziye ev sahipliği yapıyor. Kandilli’de yer alan ve boğazın en ihtişamlı yalılarından biri olan Edip Efendi Yalısı, tekrar restorasyonu yapılarak, hizmete açılan eski Tarabya Plajının yanı sıra İstanbul Tarlabaşı, Kemerburgaz, Bebek Sahil gibi mekanlarda aylardır çekimleri süren dizinin, bir yıl süren ön hazırlık dönemi sonrası,  ilk bölümü için çalışmalar yedi ay sürdü.

1. BÖLÜM YENİ TANITIM

paramparça-dizi

İntizar’ın seslendirdiği tanıtım, bir buçuk milyon kişiye ulaştı. Bestesi, dizinin müziklerine de imza atacak olan, Ayşe Önder’e ait olan ve sözleri ünlü şarkıcı İntizar tarafından yazılıp, seslendirilen “Su Gibi Gözlerin” şarkısının, ilk stüdyo çalışmaları sonrası, sadece giriş bölümünden hazırlanan  “Paramparça”nın yeni tanıtım filmini, Star TV ve Endemol’ün web ve sosyal medya sayfalarında bir haftada 1.500.000’i aşkın kişi izleyip, paylaştı.

Senaryosunu “Aliye”, “Bin Bir Gece”, “Aşk ve Ceza” gibi efsane olmuş dizilerin yazarı Yıldız Tunç’un kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini “Asi”, “Kayıp Şehir” gibi dizilere imza atan Cevdet Mercan yapıyor. “Paramparça”nın yönetici yapımcısı ise Halil ile Menekşe, Yaprak Dökümü gibi dizilerin yürütücü yapımcılığını da üstlenen Özlem Yurtsever.

PARAMPARÇA 1. BÖLÜM KONUSU

Başarılı ve zengin bir işadamı olan Cihan eşi Dilara ile sorunlar yaşar. Çocukları Ozan ve Cansu’nun hatırına evliliğini sürdüren Cihan bütün enerjisini işine vermektedir. Kocası tarafından yıllar önce terk edilmiş bir kadın olan Gülseren ise, İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde yoksul bir hayat sürdürür. En büyük amacı tek başına büyütmek zorunda kaldığı kızı Hazal’ı iyi bir şekilde yetiştirebilmektir. Birbirlerinin varlığından haberdar bile olmayan Cihan ile Gülseren’in yolları, yıllar önce kızlarının doğduğu hastanede yapılan büyük bir yanlışlık sayesinde kesişecektir. Cihan’ın kızı Cansu geçirdiği bir kaza sonucunda hastaneye kaldırılır. Hastanede ortaya çıkan “Cansu’nun öz kızları olmadığı“ gerçeği Gürpınar Ailesini darmadağın eder. Cihan ve Dilara bu durumu kimseye duyurmadan çözmenin yollarını ararlar. Fakat işler hiç de düşündükleri gibi gitmeyecektir… 1 Aralık Pazartesi Günü Saat 20:30’de Star TV’de…

PARAMPARÇA DİZİSİ 1. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

PARAMPARÇA DİZİSİ KONUSU

İstanbul’un Kurtuluş semtinde bir çeyiz dükkanında mütevazi şartlarda hayatını sürdüren Gülseren ve kentin en prestijli restoran zincirinin sahibi Cihan’ın sıra dışı fakat olanaksız aşk hikayeleri sezonun en iddialı yapımları arasında yerini alacak.  Aliye, Bin Bir Gecce, Aşk ve Ceza gibi izlenme rekorları kıran yapımların senaristi Yıldız Tunç’un kaleme aldığı dizinin yönetici yapımcılığını Halil ile Menekşe, Yaprak Dökümü gibi önemli projelerle adını duyuran Özlem Yurtsever üstleniyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Asi, Gönülçelen, Kayıp Şehir, Tatar Ramazan gibi dizilere imza atan ödüllü yönetmen Cevdet Mercan oturuyor.

PARAMPARÇA DİZİSİ 1. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

PARAMPARÇA 1. BÖLÜM 3. FRAGMANI

PARAMPARÇA DİZİSİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

PARAMPARÇA DİZİSİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER

Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya’yı bir araya getiren ve tutkulu bir aşkın konu edildiği, Endemol Türkiye‘nin yapımcısı olduğu Paramparça dizisi yeni sezonda Star TV’de yayınlanacak. Paramparça’dan ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Uzun süredir hazırlıkları izide Yeşilçay, çeyiz dükkanında çalışan Gülseren karakterine hayat verecek. Dizi Kasım ayı başında Star TV ekranlarında başlayacak. Dizinin yayın günü henüz belli olmadı. Cevdet Mercan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Yıldız Tunç kaleme alıyor. Dizide tutkulu ama imkansız bir aşk hikayesi işlenecek.​

PARAMPARÇA DİZİSİ 1. BÖLÜM YENİ FRAGMANI
PARAMPARÇA DİZİSİNİN 1. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

PARAMPARÇA DİZİSİ İLK TANITIM FRAGMANI

 Paramparça Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaşacağı Paramparça Ekim'de Star TV'de başlıyor.

Paramparça
Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaşacağı Paramparça Ekim’de Star TV’de başlıyor.

 

You must be logged in to post a comment Login