Paramparça dizisinde en unutulmaz sahneler

Final yaparak ekrana veda eden Paramparça dizisinde 3 senede neler oldu? İşte Paramparça’nın en unutulmaz sahneleri

İŞTE ERKAN PETEKKAYA’NIN PARAMPARÇA’DAN SONRAKİ YENİ DİZİSİ

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’, 27 Mart Pazartesi günü yayınlanan 97. bölümüyle final yaparak ekrana veda etti.

Paramparça dizisinin 3 yıllık hikayesini anlatan 8 dakikalık özel bir video hazırlandı.

O videoda diziden olaylı şekilde ayrılan Nurgül Yeşilçay’lı sahnelere de yer verildi. Peki, ‘Paramparça’da bugüne dek neler yaşandı? 8 dakikada hatırlayalım.

Cihan’ın ‘Ya Damir, ya ben!’ restiyle yalıya dönen Hazal, Damir ile gizli saklı görüşmeye devam eder. Hazal, Damir ile gelecek planlarına devam ederken, Damir hakkında duyduğu bir gerçekle irkilir! Hazal, Damir’in tanıdığı adam olmadığını anlamıştır ancak artık çok geçtir… Öte yandan Ozan da Yavuz’un gerçek yüzünü görmüştür…

DAMİR, CİHAN’IN KARŞISINA ÇIKIYOR
Hazal’ı saplantılı şekilde seven Damir, Cihan’ın karşısına çıkar. Ona, Hazal’ı ne kadar sevdiğini anlatmaya çalışır. Cihan, Damir’e çok net bir cevap verir ve Hazal’dan vazgeçmemesi halinde ya onun ya da kendisinin öleceğini söyler. Damir pes etmez, yeni planı için Asuman’ı devreye sokar… Tüm bu yaşananlardan bunalan Cihan, aldığı kararla herkesi şaşkına çevirir.

TÜM SORULAR YANIT BULUYOR
‘Paramparça’nın final bölümünde tüm dengeler değişecek… Dilara’yı şimdi ne bekliyor? Hazal, Damir’e onu artık istemediğini nasıl söyleyecek? Damir’e savaş açan Cihan şimdi ne yapacak? Cansu’nun hastalığı ile ilgili doktorun son kararı ne olacak? Ozan, Yavuz’dan intikam alabilecek mi? Ekrem Bey’i bekleyen büyük sürpriz ne? Keriman ve Özkan’ı nasıl bir gelecek bekliyor? Tüm aile nerede, neden bir araya gelecek? Bu buluşmada neler yaşanacak? Tüm bu soruların ve daha fazlasının yanıt bulacağı ‘Paramparça’nın final bölümünde nefesler tutulacak…

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Paramparça dizisinde en unutulmaz sahneler

x