Paramparça’da Gülseren öldü Nurgül Yeşilçay veda etti

Nurgül Yeşilçay Paramparça’dan böyle ayrıldı

09 Şubat 2016 Salı, 02:00

Paramparça dizisinin dün akşam yayınlanan 52. bölümünde Gülseren vurularak öldü Nurgül Yeşilçay diziden ayrıldı.

PARAMPARÇA’DA HÜMEYRA VE ŞÜKRAN OVALI DÖNEMİ BAŞLIYOR-İŞTE DETAYLAR

Star TV’de 2 sezondur yayınlanan Paramparça dizisinden Nurgül Yeşilçay’ın ayrılacağı haftalar öncesinden belli olmuştu. Dizinin dün akşam yayınlanan 52. bölümünde, Gülseren ve Cihan’ın nikahları sırasında silahlar patladı. Harun’un Cihan’ı öldürmek için tuttuğu kiralık katil düğün salonunda ateş etmek üzereyken, Ozan’ın sevgilisi Zeynep’in eski kocası Bülent de Ozan’ı vurmak için salondaydı. Harun’un adamı Cihan’ı vurmadan hemen önce,  Zeynep’in eski kocası Bülent, Gülseren ve Cihan’ın düğününü basarak karmaşada Gülseren’i vurarak öldürdü.

PARAMPARÇA’DAN AYRILAN NURGÜL YEŞİLÇAY’IN YENİ PROJESİ

Ozan vurulmak üzereyken önüne geçen Gülseren vurularak öldü. Böylece daha önce diziden ayrılacağı açıklanan Nurgül Yeşilçay 52. bölümde ölerek Paramparça dizisine veda etti.

PARAMPARÇA 53. BÖLÜM FRAGMANI

SİLAHLAR PATLIYOR, BİRİ VURULUYOR!
Bir yanda Harun’un tuttuğu kiralık katil, öte yanda Zeynep’in eski kocası Bülent, Gülseren ve Cihan’ın düğününü kana bulamak için törenin yapıldığı yerdedir.

Silahlardan biri Cihan’a diğeri Ozan’a çevrilmiştir. Cihan ve Gülseren bu en mutlu günlerinde tebrikleri kabul ederken bir anda silah patlar. O karmaşa içinde vurulan, herkesi şoke edecek bir isimdir…

BİR RÜYAYDI…
Cihan ve Ozan için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Gürpınar’lar matemdedir…

Tıpkı Gülseren’in de söylediği gibi, yaşanan her şeyin bir rüya olmasını çok isterler fakat maalesef gerçektir…

You must be logged in to post a comment Login