e
sv

Piliseli Etek

Pileli, kalem ya da Mevlana kesim etek modellerine ikame oluşturacak bir model varsa o da piliseli etek modelidir. Beli lastikli ve 90 cm boyunda olan bu etekler %100 polyester kumaşlardan imal edilmiştir. 1 beden ile 3 beden arasında üretilen modeller belinin lastikli olması bakımından pek çok kadına uyum sağlayabilir. Ayrıca beli lastikli model hareket etmenizi de kolaylaştıracaktır.

Piliseli etek modelleri dört mevsim rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca eteğinizi spor olarak kombine edebileceğiniz gibi klasik bir forma da dönüştürebilirsiniz. Piliseli eteklerin küçük kıvrımları oldukça şık durmaktadır. Ekru, siyah, leopar desenli, puanlı, cam göbeği, gri gibi farklı renk ve desenlerden oluşan bu modelleri günlük yaşamınızda tercih edebileceğiniz gibi çeşitli davetlerde de kullanabilirsiniz.

Etekler modası geçmeyen ürünlerdir. Özellikle düz renge sahip olan piliseli etek modellerini kombine etmek kolaydır. Bluz, gömlek ile kullanırken aynı zamanda her tarzdan ve yaştan kadın piliseli etek modellerini tercih edebilir. https://www.cloche.com.tr/etek-modelleri bağlantısı üzerinden ürünleri inceleyerek siparişinizi verebilir ve gardırobunuza şık bir etek modeli ekleyebilirsiniz

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Piliseli Etek

x