Poyraz Karayel 2. sezon ilk fragmanı yayınlandı

Poyraz Karayel’den ilginç yeni sezon fragmanı

21 Ağustos 2015 Cuma, 00:33

Poyraz Karayel 2. ve yeni sezon 25. bölüm tanıtım fragmanı seyirciyle buluştu.

Kanal D’nin yapımcılığını Limon Film’in yaptığı ve başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın yer aldığı ‘Poyraz Karayel’ dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Geçen sezonun en dikkat çeken dizileri arasında yer alan dizinin oyuncu kadrosuna bu sezon Özkan Uğur, Hare Sürel ve İdil Fırat da katıldı. Poyraz Karayel yeni bölümleriyle Eylül’de Kanal D’de olacak.

Eylül ayında yeni bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanan dizinin kadrosuna; Özkan Uğur, İdil Fırat ve Hare Sürel gibi sevilen isimler dahil oldu. Esrarengiz sezon finaliyle akıllarda pek çok soru işareti bırakan dizide, merakla beklenen Adil Topal karakterini Özkan Uğur canlandırırken;  İdil Fırat, Celena Petridis, Hare Sürel Poyraz’ın kız kardeşi Meltem karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Bütün aşkların sıradışı, dostlukların kıran kırana, düşmanlıkların acımasızca yaşandığı “Poyraz Karayel”,  beklenmedik gelişmeler ve sürpriz karakterler ile yeni sezonda da fırtınalar estirmeye devam edecek.

Kanal D’nin yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı , başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar,  Mustafa Alabora, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Cem Cücenoğlu,  Ataberk Mutlu, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan’ın paylaştıkları, geçtiğimiz sezona damgasını vuran  dizisi “Poyraz Karayel” yeni sezona, yeni karakterler ve sürpriz  isimlerle başlıyor.

poyraz-karayel-yeni-sezon-2

poyraz-karayel-yeni-sezon-3

poyraz-karayel-yeni-sezon-4

You must be logged in to post a comment Login