Poyraz Karayel’de bir sürpriz ayrılık daha yaşandı

Poyraz Karayel’de yaprak dökümü sürüyor..

31 Mart 2016 Perşembe, 02:55

Kanal D’nin fenomen dizisi Poyraz Karayel‘in 51. bölümünde dizinin hayranlarını üzen bir ayrılık daha yaşandı.

Kanal D’de Çarşamba akşamları ekrana gelen Poyraz Karayel‘de her hafta sezon finali tadında bölümler yayınlanmaya devam ediyor. Heyecan dozu her bölüm artan Poyraz Karayel‘de bu hafta 51. bölümde bir ayrılık daha yaşandı. Dizide Poyraz’ın aynı apartmandaki komşusu emekli Albay Cevher senaryo gereği öldü. Dizideki rolüyle herkesin sevdiği ve Poyraz‘ın ‘Albayım‘ diye seslendiği Cevher Albay‘ın ölümü, Poyraz Karayel‘in hayranlarını şoke etti.  Cevher Albay’ı canlandıran usta oyuncu İsmail Düvenci de diziden ayrılmış oldu.

Dizinin ilk bölümünden itibaren rol alan karakterlerden olan Sefer’den sonra Cevher Albay’da Poyraz Karayel’e veda etmiş oldu. Geçen haftaki bölümde de Poyraz’ın babası rolündeki Adil Topal ölmüş ve usta oyuncu Macit Koper diziden ayrılmıştı.albayım-cevher-albay-ismail-düvenci-poyraz-karayel

albay-poyraz-karayelPOYRAZ KARAYEL EMEKLİ ALBAY CEVHER KARAKTERİ KİMDİR?

Poyraz’ın komşusu. Emekli albay. Yalnız yaşıyor. Resim yapıyor. Poyraz’ın zor zamanında Sinan ‘a sahip çıkan Cevher iyi kalpli sevimli bir ihtiyar.60 yaşlarında emekli bir albay. Poyraz’ın alt komşusu. Tam bir İstanbul beyefendisi. Resim yapar, şiir yazar. Tiyatroya ve tarihe de meraklıdır.
İSMAİL DÜVENCİ KİMDİR?
İsmail Düvenci 1947 yılından Hatay’da doğdu. 1966 yılında konservatuvardan mezun olduktan sonra oyunculuk kariyerine başladı. İlk dönemlerde sinema ve tiyatroya yoğunlaşan oyuncu daha sonra TV dizilerinde yer almaya başladı. Zümrüt Düvenci ile evlidir. Ceyda Düvenci’nin babasıdır.
Rol Aldığı Diziler: Umutsuz Ev Kadınları Parmaklıklar Ardında Dudaktan Kalbe OKS Anneleri İki Aile Binbir Gece Haziran Gecesi Kurtlar Vadisi Tatlı Hayat Mahallenin Muhtarları
POYRAZ KARAYEL’DE NELER OLDU?

Poyraz Karayel’in yeni bölümünde bu hafta, Bahri’nin torunu hakkındaki sırrı öğrenmesi ortalığı karıştırdı.  Bahri Sadreddin’i ve Songül’ü evden kovar. Sadreddin ise tüm bu olanlardan Poyraz’ı suçlamaktadır, Poyraz’ın tüm bunları bile bile yaptığını iddia etmektedir.

Sadreddin’in Bahrilerden uzaklaşması Neşet ve adamları için kaçırılmayacak bir fırsattır. Peki Sadreddin bu oyuna gelecek midir?

Bu arada Poyraz’ın Begüm-Sadreddin ilişkisini öğrenmesi Sadreddin-Poyraz düşmanlığını bir üst boyuta taşır. Tüm bu gerginlikler Neşet’in tam istediği şeydir. Poyraz’la Ayşegül’ün arasını açmak için adım adım ilerlemektedir. Üstelik Ayşegül’ün hayatına girmek için çok tehlikeli bir planı daha vardır…

You must be logged in to post a comment Login