Poyraz Karayel’in kardeşi Neşet geliyor

Poyraz Karayel’de büyük sürpriz

15 Mart 2016 Salı, 16:55

Kanal D‘nin sevilen dizisi Poyraz Karayel‘in oyuncu kadrosuna Tolga Güleç, Adil Topal‘ın oğlu Neşet Topal rolüyle katıldı.

Tolga Güleç, Kanal D’nin sevilen dizilerinden Poyraz Karayel‘in kadrosuna dahil oldu. Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve Celil Nalçakan’ın paylaştığı “Poyraz Karayel” dizisinin kadrosuna bir oyuncu daha dahil oldu. Tolga Güleç, diziye Adil Topal’ın oğlu Neşet karakteriyle katıldı. Babasını canlandıran Adil Topal karakterine göre daha naif ve duygusal birini oynayan Güleç, yeni rolüyle bu akşam ekrana gelecek.

Tolga Güleç daha önce Hatırla Sevgili, Gece Gündüz, Kırık Kanatlar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi dizilerde rol aldı.tolga-güleç-poyraz-karayel

POYRAZ KARAYEL 49. BÖLÜM 2. FRAGMANI

POYRAZ KARAYEL 49. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Adil, Neşet’in Bahri’lerin eline geçtiğini duyunca delirir!

Nihayet Bahri’nin elinde Adil’e karşı önemli bir koz vardır: Adil’in büyük oğlu Neşet…
Adil, Neşet’in Bahri’lerin eline geçtiğini duyunca delirir. Oğlunu geri almak için yapmayacağı şey yoktur. Adil’in Neşet’i almak için gözünün ne kadar kararabileceğini iyi bilen Poyraz ve Bahri’ler de önlemlerini almaya başlarlar.

Albay’dan Sinan’a, İpek’ten Meltem’e kadar herkesi Bahri’lerin evine toplarlar. Uzun bir gece olacaktır… Herkesin bir araya gelmesi uzun zamandır gizlenen sırların da bir bir açığa çıkmasına neden olur. Poyraz ve diğerleri o sırlar ve sonuçlarıyla uğraşırken Adil tarafından gönderilen özel ekip eve sinsi sinsi yaklaşmaktadır….

POYRAZ KARAYEL 49 BÖLÜM 1. FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login