Poyraz Karayel dizisinde şok ayrılık

18 Haziran 2015 Perşembe, 02:30

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’de şok bir ayrılık yaşandı!

Yapımda Zafer karakterine hayat veren başarılı oyuncu Engin Benli, senaryo gereği yakılarak öldürüldü ve böylece diziden ayrılmış oldu.Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın paylaştığı dizi Kanal D’nin bu sezonki en başarılı yeni dizisi oldu. Poyraz Karayel yeni bölümleriyle Eylül ayında yeniden ekranlarda olacak.

Diziye senaryo gereği veda eden Engin Benli ise Twitter hesabından tüm ekibe teşekkürlerini belirterek şu açıklamayı yaptı.

engin belli poyraz karayelKanal D’nin başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Engin Benli, Murat Daltaban, Mustafa Alabora, Müge Akyamaç, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen, Ece Özdikici, Ataberk Mutlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Düvenci, Enis Yıldız ve Emirhan Akbaba’nın paylaştıkları dizisi “Poyraz Karayel” bu akşam heyecan dolu sezon finali bölümü ile ekrana geldi. Poyraz Karayel’in sezon finalinde sırlar ortaya çıktı. Poyraz ihanetin bedelini en ağır şekilde öderken Bahri için de herkesten hesap sorma vaktidir. Sinan için girdiği bu yolculukta Poyraz büyük bedeller öderken yepyeni bir dünyanın da kapısı açılmaktadır.

You must be logged in to post a comment Login