Poyraz Karayel dizisinde sürpriz geri dönüş

Diziye veda eden ünlü isim geri dönüyor

04 Ocak 2016 Pazartesi, 17:19

Azra Akın Poyraz Karayel dizisine geri dönüyorç

Kanal D’nin Çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi Poyraz Karayel’de sürpriz gelişme. Diziden geçen sezon sonunda ayrılan Azra Akın geri dönüyor.

Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ali İl, Şebnem Hassanisoughi, Ataberk Mutlu, İdil Fırat, Hare Sürel ve Özkan Uğur gibi isimlerin paylaştığı yapımda geçtiğimiz sezon Zülfikar karakterinin platonik aşkı Çiğdem’i canlandıran ve daha sonra diziden ayrılan Azra Akın,  39. bölümde yeniden seyirci karşısına çıkacak. Poyraz Karayel, yeni bölümüyle 6 Ocak Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

POYRAZ KARAYEL 39. BÖLÜMDE NELER OLACAK?azra-akın-poyraz-karayel-39

Tüm Türkiye’nin öldüğünü sandığı İsmail Karayel, Poyraz’la Meltem’in karşısındadır ve artık yüzleşme zamanıdır!

Poyraz, Meltem ve İsmail ilk defa tüm gerçekleri yüz yüze konuşurlar. Sefer Sema ile ilgili öğrendiklerinden sonra soluğu Sema’nın kapısında alır ama Sema’ya hastalığını öğrendim demek yerine bambaşka bir fikri vardır.

Ayşegül Poyraz’ın Selin Karaca hakkında söylediği yalanları yüzüne vurmak için kurnazca bir plan yapar; bu plan sonucunda Poyraz, Ayşegül ve Selin bir restoranda burun buruna gelirler. Poyraz artık iyice köşeye sıkışmıştır.

Şimdi Poyraz’ın hem Ayşegül’ün hem de görev icabı da olsa Selin’in gönlünü alması gerekmektedir. Bu arada Selin’in peşinde bu sefer gerçek bir tehlike vardır, Poyraz’ın onu kurtarma çabası ise Ayşegül’le ilişkilerine ciddi bir çatlak vermek üzeredir…

POYRAZ KARAYEL 39. BÖLÜM FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login