Poyraz Karayel sezon finalinde kimler diziden ayrıldı?

Poyraz Karayel sezon finalinde şok ayrılıklar yaşandı

16 Haziran 2016 Perşembe, 01:03

Poyraz Karayel sezon finali bölümünde önemli ayrılıklar yaşandı.

İLKER KALELİ’DEN ŞOK EDEN VEDA MESAJI – POYRAZ KARAYEL’E BÖYLE VEDA ETTİ

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel ikinci sezonun son bölümüyle hayranlarını üzdü. Poyraz Karayel’in ikinci sezon finalinde şok ayrılıklar yaşandı.

SEMA VE NEŞET  ÖLDÜ
Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği; başrollerini ise İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, İdil Fırat, Ali İl, Ataberk Mutlu, Hare Sürel, Celil Nalçakan ve Cem Cücenoğlu’nun paylaştığı yapımda Emel Çölgeçen’in hayat verdiği Sema intihar ederek, Tolga Güleç’in oynadığı Neşet öldürülerek, Şebnem Hassanisoughi’nin canlandırdığı Begüm ise İsviçre’ye taşınarak diziden ayrıldı. Ceren Çağatay’ın canlandırdığı polis Aslı ise tayin olarak diziden ayrıldı.

 POYRAZ ÖLDÜ MÜ?poyraz-karayel-poyraz-cenaze

Dizide vurulan Poyraz Karayel’in ise ölüp ölmediği sosyal medyada en fazla konuşulan konulardan oldu. Son sahnelerde vurulan Poyraz’ın cenazesi kalktı, Ayşegül, Bahri Baba ve oğlu Sinan ile diğer yakınları ve kardeşi cenazeye katıldı. Ayşegül mezara konulmadan önce Poyraz’ın yüzünü açarak son defa gördü. sema-poyraz-karayel

TOLGA GÜLEÇ’DEN POYRAZ KARAYEL’E VEDA MESAJI

Poyraz Karayel’in Neşet’i Tolga Güleç’in Instagram üzerinden yaptığı veda açıklaması:

“Benden bu kadar.. 👋👋 Başta saat sabahın 5’i de olsa enerjileriyle tüm seti ayakta tutan, ‘yorulma’ kavramını kafamdan silip atan ve bu muhteşem ekibe katılmamda büyük pay sahibi olan canım yönetmenim, dostum @lostuvali7 ve @endermihlar , kaleminin önünde saygıyla eğildiğim adam @eozisik ve @limon_film ailesi olmak üzere tüm oyuncu ve kamera arkası arkadaşlarıma, her çarşamba sinema filmi tadında kaliteli bir ‘dizi’ izlemeyi seçen, evlerine misafir eden siz güzel, eşsiz #PoyrazKarayel ‘cilere nasıl teşekkür etsem az, kelimeler yetmez inanın.. Bir daha ne zaman nerede hangi projede yeniden bu kalitede bir işle karşılaşırız hayırlısı neyse o olsun.
Yüreğinize sağlık.. Huzurunuz eksik olmasın #PoyrazKarayel ”ci.”tolga-güleç-veda

You must be logged in to post a comment Login