Poyraz Karayel’de savaş başlıyor! İşte 26. bölümde yaşanacaklar

Poyraz Karayel dizisi 26. bölümde Sinan ölecek mi yaşayacak mı bu soru cevabını bulacak

06 Ekim 2015 Salı, 01:29

Poyraz Karayel dizisi 26. bölümde Sinan ölecek mi yaşayacak mı bu soru cevabını bulacak! İşte Poyraz Karayel’in yeni bölüm konusu

Sinan, Hastanede Yaşam Savaşı Veriyor. Poyraz ise Oğlunun İntikamının Peşine Düşüyor. Sinan,doğum gününde vurulmuştur ve yaşam savaşı vermektedir. Poyraz ve Begüm başta olmak üzere herkes perişandır.

Ayşegül soluğu hastanede alır. Üstelik Poyraz’la Begüm’ün çaresiz kaldığı bir noktada Sinan’ın hayatıyla ilgili doktor olarak onun karar vermesi gerekir. Artık Sinan’ın geleceği Ayşegül’ün elindedir.Poyraz-Karayel

Öte yandan Sadrettin’in kısır olduğunu öğrenmesiyle birlikte bebek ve Songül için tehlike çanları çalmaya başlamıştır. Poyraz Sinan’a bunu yapanların ve yaptıranların peşine düşer. İlk bulması gereken o gün palyaço kılığında evlerine girip Sinan’ı vuran albinodur. Peki Poyraz albinoyu bulduğunda ne yapacaktır? Bir polis olarak adamı tutuklamakla mı yetinecektir, yoksa bir baba olarak oğlunun intikamını mı alacaktır?
POYRAZ KARAYEL 26. BÖLÜM YENİ FRAGMAN

POYRAZ KARAYEL’DE GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?

erilen sahne dizinin hayranlarını üzüntüye boğdu. Silahla vurulan Sinan’ın babası Poyraz’ın kucağında hareketsiz yatması Sinan öldü mü sorusunu akıllara getirdi.

Poyraz Karayel’in Çarşamba akşamı ekrana gelen yeni sezon ilk bölümü soluksuz izlendi. Twitter’da akşamın en fazla konuşulan konusu olan Poyraz Karayel TT listesinde 1 numara oldu. Dizi Bahri Baba ve adamlarının hapise girmesi, Poyraz’la Ayşegül’ün ayrıldığı olaylardan 3 ay sonrasında başladı. Ayşegül bir Yunan adasında tek başına tatil yaparken, polisliğe geri dönen ve baş komiser olan Poyraz Karayel’in kendisi için sahte kırmızı bülten çıkarmasıyla bulundu!

Ayşegül’ü alarak İstanbul’a dönen Poyraz Karayel, Türkiye’ye gelen bir devlet başkanını yapılacak suikasti ise tesadüfen engelleyince terör örgütünün de hedefi haline geldi. Dizinin son sahnesi ise herkesi etkiledi. Sinan’ın doğum gününe palyaço kılığında gelen iki saldırganı farkeden Poyraz adamlarla boğuşurken silah ateş aldı ve Sinan vuruldu. Sinan’ı kanlar içinde yerde yatarken gören Poyraz’ın sahnesi izleyenlerin aklına Sinan öldü mü sorusunu getirdi. Ahmet Kaya şarkısı eşliğinde verilen final sahnesi akıllarda soru işareti bıraktı.

You must be logged in to post a comment Login