Poyraz Karayel’de Sefer yaşıyor mu?

Poyraz Karayel’de sürpriz gelişme..

02 Mart 2016 Çarşamba, 10:13

Poyraz Karayel dizisi 47. bölümde Sefer öldü mü yaşıyor mu sorusu yanıt bulacak. İşte Poyraz Karayel‘de bu akşam yaşanacaklar

LİMON FİLM’DEN POYRAZ KARAYEL’DE AYRILIK İDDİALARINA AÇIKLAMA

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’de geçen hafta Adil Topal’ın tuzağa düşürdüğü Sefer, eşi Sema’yı kurtarmak için rehin tutulan arabayla birlikte uçuruma yuvarlanmıştı. Sefer’in veda sözleri de son sahnede yayınlanınca Sefer’i canlandıran Kanbolat Görkem Arslan‘ın Poyraz Karayel’den ayrıldığı gündeme geldi.

POYRAZ KARAYEL’DE SEFER’İN VEDA SAHNESİ İÇİN TIKLAYIN

Ancak dizinin 47. bölüm fragmanında ise hayranlarını heyecanlandıran sözler geçti.Adil Topal’ın ölümle burun buruna geldiğinde “Beni öldürürseniz Sefer’i bulamazsınız” sözlerinden sonra sosyal medya Sefer ölmedi mi sorusuyla yıkıldı.

İLKER KALELİ’DEN SEFER’İN AYRILIK AÇIKLAMASI

POYRAZ KARAYEL 47. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Poyraz Karayel 47.Bölüm Özeti
Sadreddin’in komadan çıkması Umman ailesinde bir bayram havası yaratır. Ama Sefer’den hala bir haber alınamamaktadır.  Hiçbir kuvvet Sema’yı o uçurumun başından ayırmayı başaramaz.

Zülfikar ise Sefer’in başına gelenleri en son öğrenen olur. Fakat en çok yıkılanlardan biridir… Poyraz Ayşegül’ün ihbarı yüzünden hapistedir. Ama hapse girmesi aslında Poyraz’ın yeni planının bir parçasıdır. Poyraz’ın planı tam tahmin ettiği gibi kusursuz biçimde işler. Poyraz bu plan sonucunda yine Adil Topal’ın karşısındadır, ama bu sefer onu elinden kaçırmaya niyeti yoktur…

POYRAZ KARAYEL 47. BÖLÜM FRAGMANI

You must be logged in to post a comment Login