e
sv

Ramo dizisinin konusu ve oyuncuları

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Ramo dizisinin konusu ne? Hangi oyuncular rol alıyor? Show TV’de yayınlanacak olan Ramo dizisi hangi gün yayınlanacak? Ramo dizisinin tanıtım ve bölüm fragmanlarını izle…

RAMO DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

Show TV’nin BKM Film imzalı merakla beklenen yeni dizisi ‘Ramo’nun yayın tarihi belli oldu!

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığI dizinin kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, Cemre Baysel, İlhan Şen, İdil Fırat ve Sacide Taşaner gibi isimlerin yer aldığı dizi, 14 Ocak’tan itibaren ‘Tutunamayanlar’, ‘Hekimoğlu’, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’, ‘Kadın’ ve ‘Çocuk’lu Salı yarışına dahil olmaya hazırlanıyor.

‘Ramo’ ilk bölümüyle 14 Ocak Salı 20.00’de Show TV’de başlıyor!

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat vereceği Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Ramo’nun çekimlerinden ilk kareler yayınlandı. Dizi, oyuncu kadrosuyla da iddialı geliyor.

RAMO DİZİSİ 2. TANITIM FRAGMANI

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu, BKM’nin Show TV için hazırladığı yeni dizisi ‘Ramo’nun kadrosu açıklandı.

Başarılı oyuncu Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterini canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü. Yıldırım’ın yanı sıra kadrosunda Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi usta ve genç oyuncuların birlikte yer aldığı dizinin çekimlerine geçtiğimiz haftalarda Adana’da başlandı.

Murat Yıldırım “Ramo” olarak dönüyor!

Rol aldığı birbirinden farklı projelerle ünü dünyaya yayılan başarılı oyuncu Murat Yıldırım, 4 yıl aradan sonra ‘Ramo’ olarak dönüyor.

BKM’nin Show TV’de yayınlanacak yeni dizisi ‘Ramo’nun çekimleri başladı.

RAMO DİZİSİ 1. TANITIM FRAGMANI

BKM’nin bu sezon Show TV için hazırladığı ‘Ramo’ dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. Türk dizi tarihinin pek çok fenomen yapımında rol alan Murat Yıldırım, 4 yılın ardından farklı bir rolle seyirci karşısına geçiyor.

Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu, Yıldırım’ın ise ‘Ramo’ karakterine hayat vereceği dizi, iki aile arasındaki çatışma ve bu mücadelenin arasında yeşerecek büyük bir aşkı konu alıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Ramo dizisinin konusu ve oyuncuları

x