Rengarenk dizisi

ATV’nin iddialı dizisi Rengerenk’in yayın tarihi açıklandı.

30 Haziran 2016 Perşembe, 10:00

Rengarenk dizisinin konusu ne? Rengarenk dizisinde hangi oyuncular rol alıyor? Rengarenk dizisi hakkında tüm haberler…

atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Kaan Taşaner ve Selin Şekerci’nin başrolde oynadığı Rengarenk dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun yaptığı, senaryosunu Ebru Hacıoğlu, Melek Seven ve Deniz Gürlek’in kaleme aldığı Rengarenk dizisi 8 Temmuz’da başlıyor.

Bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can, diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk’in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alan Rengarenk, 8 Temmuz Cuma akşamı atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Başrollerini Selin Şekerci ve Kaan Taşaner’in paylaştığı dizide, Ümit İbrahim Kantarcılar, İbrahim Kendirci, Ferdi Sancar, Cem Belevi, Sertan Erkaçan, Merve Oflaz, Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, İnci Türkay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Funda Güray gibi birçok ünlü oyuncu rol alıyor.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun yaptığı, senaryosunu Ebru Hacıoğlu’nun kaleme aldığı Rengarenk, ilk bölümüyle 8 Temmuz Cuma günü saat 20.00’de atv’de.

Bir yanda aşka ve kadınlara inancını yitiren Can diğer yanda ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk’in romantik komedi tadındaki hikayesini konu alan Rengarenk dizisinin çekimleri İstanbul’da başladı.rengarenk-dizisi-1

selin-şekerci-rengarenk-dizisi

RENGARENK DİZİSİNE SÜRPRİZ KONUK

ATV’nin iddialı romantik komedi dizisi Rengarenk’e sürpriz konuk. Survivor şampiyonu Merve Oflaz’ın da rol alacağı Rengarenk dizisine bir Survivor güzeli daha katıldı. Serenay Aktaş Rengarenk dizisinin ilk iki bölümünde konuk oyuncu olacak.

rengarenk-dizisi-oyuncular

Başrollerini Selin Şekerci, Kaan Taşaner, Cem Belevi, Açelya Devrim Yılhan, Ümit Kantarcılar, Merve Oflaz, Sertan Erkaçan, İnci Türkay ve Ferdi Sancar’ın paylaştığı, yapımcılığını NTC Medya’nın, yönetmenliğini ise Kerem Çakıroğlu’nun üstlendiği dizinin ilk iki bölümünde konuk oyuncu olarak eski Survivor yarışmacısı olarak tanınan Serenay Aktaş da yer alacak.

serenay-aktaş-acil-aşk-aranıyor-2

Rengarenk, Haziran’da ATV’de başlıyor!

ATV’DEN YENİ DİZİ RENGARENK

ATV’nin yaz aylarında ekrana gelecek olan yeni dizisi Rengarenk’in çekimleri başladı.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, senaryosunu Ebru Hacıoğlu, Melek Seven, Fikret Bekler ve Ayşe Günsu Teker’in yazdığı, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Selin Şekerci, Kaan Taşaner, Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, Sertan Erkaçan, İbrahim Kendirci, Funda Güray, Ferdi Sancar, İnci Türkay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Muammer Tali yer alıyor.

NTC Medya’nın yaz için ATV’ye çekeceği “Rengarenk” adlı dizinin oyuncu kadrosu kesinleşti. Ebru Hacıoğlu, Melek Seven, Fikret Bekler ve Ayşe Günsu Teker’in senaryosunu yazacağı, Kerem Çakıroğlu’nun yöneteceği dizinin başrol oyuncuları Selin Şekerci ile Kaan Taşaner oldu. Dizide yer alacak diğer oyuncularsa şöyle:kaan-taşaner-selin-şekerci-rengarenk

Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, Sertan Erkaçan, İbrahim Kendirci, Cem Belevi, Funda Güray, Ferdi Sancar, İnci Türkay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Muammer Tali…
Dizi, kadın ırkından nefret eden, “Artık kafama aşk da düşse ilgilenmem” diyen ve de hayatında hiç dizi izlemeyen “Can Esener”le (Kaan Taşaner), oyuncu anne – babanın dizi, film ve reklam yıldızı kızı “Renk Duygun”un kesişen yollarını ve ardından yaşadıkları maceraları anlatacak. ATV’nin haziran ayında yayınlamayı planladığı romantik komedi, televizyon ve şov dünyasının “cins” menajerlerinden magazincilerine ilginç ve renkli tipleri değişik isimlerle ekrana taşıyacak.selin-şekerci

You must be logged in to post a comment Login