baby sensory

Rising Star Türkiye’nin ilk jüri üyesi belli oldu

Acun Ilıcalı’dan yeni bomba

08 Haziran 2015 Pazartesi, 16:53

Rising Star Türkiye yarışmasının jüri üyeleri kimler olacak? TV8’in iddialı şarkı yarışması Rising Star Türkiye’nin jürileri belli olmaya başladı.

Acun Ilıcalı’nın merakla beklenen yarışmanın ilk jüri üyesi Demet Akalın oldu. Ünlü şarkıcı, Twitter hesabından attığı bir resim ile programda jüri üyesi olarak yer alacağını açıkladı. Daha önce Sertab Erener, Fuat Güner, Gülben Ergen gibi isimlerin konuşulduğu jüride Akalın haricinde hangi isimlerin yer alacağı ise şimdiden merak konusu. Yapımcılığını Acun Medya’nın üstleneceği Rising Star Türkiye’nin önümüzdeki aylarda yayın hayatına başlaması planlanıyor. rising-star
Rising Star TürkiyeBaşvuru formu ses tonunuza güvenmekle başlamakta. Öncelikle Videolu olarak başvuru yapabileceğiniz TV8’e yolladığınız Videolar normal başvurudan daha öncelikli değerlendirilecektir. Bunun sebebi 1.Başvuru elemesinin ardından bulunduğunuz ile gelecek olan program çalışanları sizi 3-5 dakika arası mimik ve heyecan testine sokacak bu testin ardından inceleme için İstanbul’a dönen ekip daha profesyonel bir jüri tarafından inceleneceksiniz.

You must be logged in to post a comment Login