baby sensory

TV8’den yeni yarışma Rising Star

Acun Ilıcalı’dan yaz bombası

27 Mayıs 2015 Çarşamba, 02:02

Rising Star TV8 ne zaman başlıyor? Rising Star nasıl bir yarışma? Bütün dünya’da ilgi gören Rising Star Acun Medya tarafından çok yakında TV8 ekralarında başlıyor.

Acun Medya tarafından bütün dünya’da ilgi gören Rising Star Yarışma Formatı Acun Ilıcalı’nın patronluğunu yaptığı “Acun Medya” tarafından Türkiye’ye yani ülkemize transfer edildi.  Yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği programda Sertab Erener, Fuat Güner ve Gülben Ergen ile anlaşıldığı söylenmişti. Jüri üyeleri henüz netlik kazanmayan yarışmanın hazırlıkları ise son hız devam ediyor. Programın yaz aylarında başlaması bekleniyor. Rising Star TürkiyeBaşvuru formu ses tonunuza güvenmekle başlamakta.
rising-star
Öncelikle Videolu olarak başvuru yapabileceğiniz TV8’e yolladığınız Videolar normal başvurudan daha öncelikli değerlendirilecektir. Bunun sebebi 1.Başvuru elemesinin ardından bulunduğunuz ile gelecek olan program çalışanları sizi 3-5 dakika arası mimik ve heyecan testine sokacak bu testin ardından inceleme için İstanbul’a dönen ekip daha profesyonel bir jüri tarafından inceleneceksiniz.

You must be logged in to post a comment Login