Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Osman Pazarlama’dan ilk fotoğraflar

İşte Şahan’ın yeni filmi Osman Pazarlama…

25 Kasım 2015 Çarşamba, 12:52

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi  Osman Pazarlama’dan ilk fotoğraflar yayınlandı.

Son olarak “Recep İvedik 4” adlı filmiyle yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamı elde eden Şahan Gökbakar’ın yeni filmi “Osman Pazarlama”dan ilk kareler ortaya çıktı. İstanbul’da çekilen “Osman Pazarlama”, 19 Şubat 2016’da vizyona girecek.osman pazarlama şahan gökbakar (4)

ÇEKİMLER BEŞ HAFTADA TAMAMLANDI
Ön hazırlıkları altı hafta süren filmin, çekimleri beş haftada tamamlandı. Kurgu aşaması İstanbul’da gerçekleştirilen yapımın post prodüksiyonu Almanya’da yaptırıldı. Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın yazdığı Osman Pazarlama’nın yönetmen koltuğunda ise Togan Gökbakar oturdu.osman pazarlama şahan gökbakar (2)

GİRİŞİMCİ ŞAHAN
Film, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir işadamı olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz’ın kahkaha dolu hikayesini anlatıyor. Filmin konusu kısaca şöyle: İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde yaşayan Osman Şaşmaz, bir yandan Uzakdoğu’dan getirdiği ürünleri satmaya çalışırken, diğer yandan da patenti ve icadı kendisine ait patlamaya hazır ürünlere yatırımcı bulup zengin olmaya çalışan bir girişimcidir. Osman, sevdiği kızın babasına kendini ispat etme hırsıyla türlü maceralara atılır.osman pazarlama şahan gökbakar (5)

osman pazarlama şahan gökbakar (6)

osman pazarlama şahan gökbakar (3)

You must be logged in to post a comment Login