Şahane Damat bitiyor mu?

Şahane Damat’ın yapımcısından açıklama

01 Temmuz 2016 Cuma, 03:02

Star TV’nin geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan dizisi Şahane Damat’ın biteceği iddialarına yapımcıdan açıklama geldi.

Başrollerini Burcu Özberk, Ali Ersan Duru, Erhan Yazıcıoğlu, Nükhet Duru, Köksal Engür, Binnur Şerbetçioğlu, Mesut Yılmaz, Hande Kaptan, Mert Carim, Selen Uçer, Anıl İlter, Leyla Göksun ve Selim Gürata gibi isimlerin paylaştığı yapımın erken final yapacağı iddia edilmişti. Dizinin yapımcısı Sinegraf’tan ise bu iddialara yanıt geldi ve dizinin devam edeceği açıklandı.

“ŞAHANE DAMAT”IN YAYINDAN KALDIRLACAĞI İDDAİALARINA SİNEGRAF’TAN AÇIKLAMA GELDİ
İlk bölümü 21 Haziran Salı günü yayınlanan yeni dizi Şahane Damat’ın final yapacağı haberlerine yalanlama geldi.

Yapılan açıklamaya göre;
“Yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in başrollerini Burcu Özberk, Ali Ersan Duru, Nükhet Duru ve Erhan Yazıcıoğlu’nun paylaştığı Şahane Damat için son günlerde internet sitelerinde çıkan “Şahane Damat Final Yapıyor” şeklindeki haberler kesinlikle asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır. Yeni bölüm çalışmalarımız ve çekimlerimiz tüm hızıyla sürmektedir. Şahane Damat bayrama özel kolaj bölümü ve yeni bölümleriyle her hafta Salı akşamları Star TV’de izleyiciyle buluşmaya devam edecektir. ” denildi.

Bir gazetede çalışan Melike ile estetik cerrahı olan Mehmet’in tesadüflerle başlayan aşkını konu alan Şahane Damat’ın yapımcılığını Sinegraf, yönetmenliğini ise Raşit Çelikezer üstleniyordu.

You must be logged in to post a comment Login