baby sensory

Şahin Tepesi dizisi konusu ve oyuncuları atv

Şahin Tepesi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ay Yapım’ın çektiği 80’li yıllara damga vuran yabancı dizi Şahin Tepesi’nin yerli uyarlaması büyük ilgi gördü.

24 Kasım 2018 Cumartesi, 18:00

Şahin Tepesi dizisi ATV konusu nedir? Şahin Tepesi dizisi oyuncuları kimler? Şahin Tepesi 1. bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat’ın başrollerde oynadığı Şahin Tepesi dizisi hakkında yeni haberler…

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Melek Gençoğlu, yönetmenliğini ise Hilal Saral’ın üstlendiği ‘Şahin Tepesi’, Cuma akşamı yayınlanan ilk bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Sosyal medya mecrası Twitter’da TT olan dizi, ekran başındakileri sırlarla dolu dünyasına davet etti.

Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç’un kadrosunda yer aldığı ‘Şahin Tepesi’, dün akşam Atv’de yolculuğuna başladı. Birbirlerinin hayatından çalan iki kadın, Tuna Akdora (Zerrin Tekindor) ve Melek (Ebru Özkan), yıllar sonra karşı karşıya geldi. Melek, kızı Verda (Aybüke Pusat) ve oğlu Cem (Mustafa Mert Koç) ile birlikte, trajik şekilde hayatını kaybeden babasının cenazesi için gençliğinde kovulduğu aile evine geri döndü.

İşte, Melek’in şoke edici haberi aldığı ve köşke geldiği an: 

https://www.youtube.com/watch?v=s2HxtkX2pdg

ZIT KUTUPLAR BİRBİRİNİ ÇEKER! 

Verda ile Tuna’nın çapkınlığıyla ünlü oğlu Efe’nin (Boran Kuzum) ilk karşılaşmaları, bölümün en çok konuşulan anlarından biri oldu. Birbirlerini gördükleri ilk dakikadan itibaren zıtlaşmaya başlayan ikiliden Efe’nin Verda’ya söylediği “Anlaşıldı seninle çok atışacağız biz, yaban arısı!” sözü, ekran başındakilere atışmalarla başlayacak aşk kıvılcımının sinyallerini verdi.

Efe ve Verda’nın birbirleriyle atıştıkları dakikalar: 

https://www.youtube.com/watch?v=NVAI4Y_85b4

Babasının yıllar önce evinden kovduğu ve mirasından mahrum ettiği Melek, ani dönüşünde sürpriz bir gerçekle yüzleşti. Babasının kendisini affettiğini ve kendi evi ile Şeb-i Verda adlı markasını bıraktığını öğrenen Melek, borcunu kapatmak için bunları Tuna’ya vererek İzmir’e geri dönmeye karar verdi. Ancak babasının ona bıraktığı mektubu Tuna’nın yırtıp attığını öğrenen ve final sahnesinde Tuna’nın sert sözlerine maruz kalan Melek, şoke edici bir kararla babasının evinden kalmaya karar verdi.

Melek’in sürpriz kararını söylediği final sahnesi: 

https://www.youtube.com/watch?v=a4tO2FvFfrk

Melek’in babası Mithat’ın ölümüne sebep olan Tuna ve kızı Deniz’i (Leyla Tanlar) zor günlerin bekleyeceği ‘Şahin Tepesi’nin yeni bölümünde Tuna ile Melek arasındaki hesaplaşma da büyüyecek.

Yeni bölüm fragmanı: 

https://www.youtube.com/watch?v=jEy1e5I4rqE

 

‘Şahin Tepesi’, yeni bölümüyle 30 Kasım Cuma saat 20:00’da Atv’de ekranlara gelecek.

80’LERİN EFSANE DİZİSİ ŞAHİN TEPESİ’NİN YERLİ UYARLAMASI

80’li yıllara damga vuran yabancı dizi Şahin Tepesi’nin yerli uyarlaması çekilecek. Ay Yapım imzalı Şahin Tepesi dizisinin kanalı ve oyuncu kadrosu belli oldu.

Ay Yapım’ın iddialı dizisi Şahin Tepesi’nin yayınlanacağı kanal belli oldu. Yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği; başrollerini Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Leyla Tanlar, Mustafa Mert Koç ve Kaan Taşaner’in paylaştığı dizi ATV ekranlarında olacak.

İlk kez MIPCOM fuarında görücüye çıkan dizinin yurt dışı dağıtımcılığını da Ay Yapım ve Medyapım’ın kurduğu Madd Entertainment değil, ATV Distribution üstlenecek.

Yakında başlayacak olan dizi; birbirlerinin hayatından çalan iki kadının güç savaşını ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak.

You must be logged in to post a comment Login