Şahin Tepesi dizisi konusu ve oyuncuları atv

Şahin Tepesi’nden ilk fragman yayınlandı. Ay Yapım, 80’li yıllara damga vuran yabancı dizi Şahin Tepesi’nin yeniden çekiyor.

27 Ekim 2018 Cumartesi, 00:01

Şahin Tepesi dizisi ATV konusu nedir? Şahin Tepesi dizisi oyuncuları kimler? Şahin Tepesi 1. bölüm ilk fragmanı yayınlandı. Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat’ın başrollerde oynadığı Şahin Tepesi dizisi hakkında yeni haberler…

80’LERİN EFSANE DİZİSİ ŞAHİN TEPESİ’NİN YERLİ UYARLAMASI

80’li yıllara damga vuran yabancı dizi Şahin Tepesi’nin yerli uyarlaması çekilecek. Ay Yapım imzalı Şahin Tepesi dizisinin kanalı ve oyuncu kadrosu belli oldu.

Ay Yapım’ın iddialı dizisi Şahin Tepesi’nin yayınlanacağı kanal belli oldu. Yönetmenliğini Hilal Saral’ın üstlendiği; başrollerini Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Leyla Tanlar, Mustafa Mert Koç ve Kaan Taşaner’in paylaştığı dizi ATV ekranlarında olacak.

İlk kez MIPCOM fuarında görücüye çıkan dizinin yurt dışı dağıtımcılığını da Ay Yapım ve Medyapım’ın kurduğu Madd Entertainment değil, ATV Distribution üstlenecek.

Yakında başlayacak olan dizi; birbirlerinin hayatından çalan iki kadının güç savaşını ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak.

You must be logged in to post a comment Login