Sarı Melekler dizisi konusu ve oyuncuları

Sarı Melekler dizisi konusu nedir oyuncular kimler? Alişan ve Çağla Şikel’in yeni dizisi Sarı Melekler hakkında son haberler..

Çağla Şikel ve Alişan , Erler Film’in yeni dizisi Sarı Melekler‘de başrol oynayacak. Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Sarı Melekler dizisinin konusu da belli oldu.

Bir dönemin en fazla izlenen dizilerinden olan Cennet Mahallesi’nde başrol oyanayan Çağla Şikel ve Alişan, bu defa Sarı Melekler’de buluştu. Yıllardır televizyonlarda da birlikte program yapan ikili artık yeni dizide rol alacak.

Erler Film‘in patronu Türker İnanoğlu’nun yapımcısı olduğu Sarı Melekler’in senaryosunu ise Resul Ertaş yazıyor. Dizide Çağla Şikel, Alişan’ın yengesi rolünde olacak.  Şikel, Alişan’ın yengesi kuaför Seher rolüne hayat verecek.

“Sarı Melekler”de yaşadığı mahallede herkesle kavga edecek olan Şikel, zaman zaman da üç kağıtçı eşi Çetin’i dövecek. Dizide Yamaç adında fırlama bir de oğlu olan Şikel, pastane işleten eltisi Füsun’la da geçinemeyecek. Tam bir aile komedisi olan dizi yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak.

SARI MELEKLER DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?

Deniz Çelebi ve Levent Gürkan’ın yöneteceği “Sarı Melekler” dizisinde son günlerde özel hayatıyla gündemden düşmeyen Alişan, taksici Metin rolüne hayat verecek. Kendisinin dürüst kişiliğine tamamen zıt olan kardeşi Çetin’le aynı durakta taksicilik yapan Alişan’ın eşi Füsun’u ise Hande Katipoğlu canlandıracak. Dizide gözü eşinden başkasını görmeyen Alişan’ın Bilge adında bir de kız çocuğu olacak.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Sarı Melekler dizisi konusu ve oyuncuları

x