e
sv

Şarkıcılar ekranı parselledi

avatar

tvaktuel

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Erkek şarkıcıların çoğunluğu tercihini oyunculuktan yana kullanırken, kadınlar müzik programlarında jüri olmayı seçti. Nedeni ise kadın yoğun sahne programları…

90’lı yılların modası şarkıcıların ekran merakı günümüzde yeniden kendini göstermeye başladı. Özcan Deniz, Emrah, Emre Altuğ, Gökhan Keser ve Burak Kut yeni sezonda dizileriyle yine kendilerinden söz ettirecek.

EMRAH İLK SIRADA

Bölüm başı 96 bin lira alan Özcan Deniz reyting rekoru kıran dizisiyle yeni sezonda da ekranda olacak.

Dönem dizilerinin en çok izlenen isimlerinden Emrah, bölüm başı 120 bin liraya uzun bir aradan sonra tekrar kamera karşısına geçecek. Burak Kut, Emre Altuğ ve Gökhan Keser de yeni dizileriyle hayranlarının karşısına çıkacak.

SİBEL CAN VE HADİSE ZİRVEDE

Kadın şarkıcıların ekran tercihi müzik yarışmalarındaki jüri koltukları oldu. Zaman zaman haftada 3-4 sahne programı yapan bu isimler, çalışma saatlerinin rahatlığından dolayı jüri olmayı tercih ediyor. Böylece beyazcamda da hayranlarından uzak kalmıyor. Sesi Çok Güzel yarışmasından Sibel Can bölüm başı 110 bin, Sertab Erener ise 30 bin lira kazanıyor. O Ses Türkiye’nin değişmeyen jürisi Hadise haftada 75 bin lira kazanırken, Bengü bölüm başı 20 bin lira alıyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Şarkıcılar ekranı parselledi

x