Sarp Levendoğlu Deliormanlı’da efsane boksöre karşı

Danny Williams Sarp Levendoğlu’yla kapışacak!

02 Aralık 2015 Çarşamba, 01:13

Sarp Levendoğlu’nun başrolde olduğu Deliormanlı filminde ünlü boksor Danny Williams’ı da izleyeceğiz.

SARP LEVENDOĞLU’NUN YENİ ROLÜ İÇİN MÜTHİŞ DEĞİŞİMİ-DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Murat Şeker’in yönettiği Deliormanlı’da Sarp Levendoğlu’nun rakibi ünlü boksör Danny Williams olacak.

Senaryosu Ali Tanrıverdi ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Murat Şeker tarafından kaleme alınan Deliormanlı filminde Avrupa şampiyonu boksör Savaş Türkyılmaz karakterini canlandıracak olan Sarp Levendoğlu, Aralık ayında başlayacak çekimler için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Nisan ayından bu yana profesyonel boksörler gibi günde iki antrenman yapan Sarp Levendoğlu, “Seyirci izlerken böyle boksör mü olur dedirtmemek için fiziksel olarak da çalışmaya başladım. Senaristlerimizden Ali Tanrıverdi’nin eski boksör olan babası İsmail Tanrıverdi sayesinde eski Balkan Şampiyonu Ali Çıtak ve Fenerbahçe Boks Şubesi ile tanıştım” diye konuştu.

Yönetmen Murat Şeker ise, “Bugüne kadar yaptığım filmlerin dışında bu kez aksiyon türünde bir filmle sinema severleri buluşturmayı hedefliyoruz. Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığımız bu proje her yönüyle Türk sinemasına farklı bir soluk getirecek diye düşünüyoruz” dedi. Levendoğlu’nun karşında yer alacak sürpriz isim ise ünlü boksör Danny Williams olacak. Filmin 1 Nisan 2016 yılında vizyona girmesi planlanıyor.deliormanlı

You must be logged in to post a comment Login