Savaşçı dizisi 5. sezon yeni oyuncuları kimler? Savaşçı’ya 6 yeni oyuncu daha katıldı

Fox TV’de 5. sezonuyla ekrana gelen, kadrosuna Ediz Hun ve Tamer Karadağlı gibi ünlü oyuncuların da katıldığı Savaşçı dizisi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Savaşçı dizisi kadrosuna Furkan Ak; Bektaş’ın kardeşi “Alper Subaşı” olarak katıldı. Yener Gürsoy; terör odakları tarafından Türkiye’nin güney sınırı ve sınır ötesinde faaliyet göstermesi için gönderilmiş “Çakal” adlı bir teröristi; Selim Erdoğan “Şiyar” kod adlı örgüt liderini; Emre Fakıoğlu Çakal’ın iş birliği içine olduğu “Artin” kod adlı teröristi canlandıracak, Orhan Gediz ve Beyza Eren ise anne-babalarını terör saldırılarında kaybetmiş iki Türkmen kardeşe hayat verecekler.

Oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi birbirinden başarılı oyuncuları barındıran diziye Furkan Ak, Yener Gürsoy, Selim Erdoğan, Emre Fakıoğlu, Orhan Gediz ve Beyza Eren dahil oluyor.

106. bölüm itibarıyla izleyici karşısında çıkacak oyuncuların çekimleri Eskişehir’de son hız devam ediyor.

Yapımcılığını Limon Yapım/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Eray Koçak’ın üstlendiği, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı “Savaşçı”, her cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki içerik:

Savaşçı dizisi 5. sezon yeni oyuncuları kimler? Savaşçı’ya 6 yeni oyuncu daha katıldı

x